U zlatého meče - Vinárna

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

U zlatého meče

Brno, Mečová 3

Vinárna

Dnes 11:00 - 01:00

U zlatého meče - Kontakt

U zlatého meče
Mečová 3
602 00 Brno

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 00:00
Úterý 11:00 – 00:00
Středa 11:00 – 00:00
Čtvrtek 11:00 – 00:00
Pátek 11:00 – 01:00
Sobota 11:00 – 00:00
Neděle 11:00 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ano

Typ podniku: Vinárna

Točíme

Budějovický Budvar Plzeňský Prazdroj
Heineken

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

6.1.2012

Pavla

Tato restaurace mi připravila tak nepříjemný zážitek, že jí určitě již nenavštívím! Neomalenost, bezohlednost a absolutní nedostatek slušného chování… více...

31.12.2011

Lilly

neprijemna obsluha.... a jestli je mozne nazvat to co mi bylo prineseno na taliri jidlem tak opravdu jsem horsi jidlo v zivote nejedla, objednala… více...

26.9.2011

Monika

25.11.2011 jsme udělali tu chybu, že jsme navštívili tuto hospodu. To, co předvedl zdejší kuchař se nedalo nazvat jídlem. Pod honosným názvem "nějaké… více...

6.3.2010

Katka

Špatná obsluha, chybně spočítaná útrata více...

Ohodnotit podnik

U zlatého meče - Vybavení podniku

Vybavenost:

Klimatizace, Wi-Fi, Se zahrádkou

Typ podniku:

Vinárna

Pivo:

Budějovický Budvar, Plzeňský Prazdroj, Heineken

Ohodnotit podnik U zlatého meče - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Tato restaurace mi připravila tak nepříjemný zážitek, že jí určitě již nenavštívím! Neomalenost, bezohlednost a absolutní nedostatek slušného chování obsluhy (konkrétně servírky) by měla být signálem pro majitele, aby jí vyměnil. Sdělovat názor na hosta kuchaři způsobem, aby jej slyšel sám host a zbytek restaurace je něco, co by si neměl žádný personál slušné restaurace dovolit.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

neprijemna obsluha.... a jestli je mozne nazvat to co mi bylo prineseno na taliri jidlem tak opravdu jsem horsi jidlo v zivote nejedla, objednala jsem si kralovske kureci prsicka s kroketami a tatarkou, nic sloziteho kureci psicka se sunkou a syrem... ovsem mini kureci prsicko bylo syrove a na kroketach na kterych snad nikdo nic nemuze skazit...tak mi donesli krokety ktere byli za den minimalne DVAKRAT SMAZENE vysledek byl ze nesli rozkousnout a misto chut kroket ste citili akorat sami tuk .... po te co mi byl odnesen poloprazdny talir... opravdu jsem mela velky hlad :) ... nepadl pro jistotu ani zadny dotaz jestli chutnalo, cele bych to ukoncila tim ze cuvert ktery vam bude dopocitan za suche rohliky ktere vam donesou pred jidlem nenechte ladem, jestli navstivite tento podnik oni zrejme vi proc to na stul davaji.

Služby:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

25.11.2011 jsme udělali tu chybu, že jsme navštívili tuto hospodu. To, co předvedl zdejší kuchař se nedalo nazvat jídlem. Pod honosným názvem "nějaké maso" s ovocem v omáčce se v podání kuchaře objevilo "TO" ve složení kýbl kečupu zahuštěný ananasem, který byl dle mého názoru částečně zkvašený, mandle a na plátky nakrájená broskev z plechovky. Nic nechutnějšího jsem v životě nejedla. Druhé jídlo bylo na kousky nakrájené kuřecí s paprikou, dvěma plátkama houby a paprikou plavající v oleji. Jíst se to dalo, ale následky byly nemilé: bolení břicha a těžko celý zbytek dne. Jediné co mi do teď zní v hlavě je "FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ".

Kladné body připisuji místním číšnicím. Byly příjemné a dokonce se slečna zeptala (když viděla plný talíř jídla, který jsme vraceli) jestli nechutnalo.

Takže pokud máte rádi svoje zdraví, tak tuto kvalitně se tvářící pseudo-restauraci nenavštěvujte, raději nechoďte ani okolo a pokud znáte kuchaře, tak ho "ubijte" tou lahví kečupu!!!!

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Špatná obsluha, chybně spočítaná útrata

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist