Restu společně s Mattoni hledají nejlepší restaurace

„V Česku neexistuje veřejná anketa o nejlepší restauraci založená na velkém množství hodnocení v řádu desetitisíců. Stávající projekty se zaměřují na hodnocení odborníků, do kterého se obecná veřejnost vtahuje jenom v omezené míře. Hlasuje v nich úzká skupina anonymních lidí, o kterých se ani neví, jestli a kolikrát restaurace navštívili. A proto jsme spolu s Mattoni rozjeli projekt restaurace roku,“ vysvětluje za organizátory Pavel Suchánek, ředitel rezervačního systému Restu.cz.

Anketa „Mattoni restaurace roku“ by přitom měla mít oboustrannou vypovídající hodnotu. Lidem – potenciálním návštěvníkům a strávníkům - nabídne lepší informace o kvalitě českých restaurací. Majitelům a provozovatelům restaurací pak umožní zlepšovat služby právě na základě zpětné vazby od samotných hostů.

K dobrému jídlu přirozeně patří také kvalitní voda, Mattoni je tak díky vyváženému obsahu minerálů tou nejlepší volbou. A právě z tohoto důvodu jsme již dlouho hledali anketu, kde by mohla široká veřejnost hodnotit české restaurace. Nyní se nám konečně podařilo najít vhodného partnera a vytvořit propracovaný systém hodnocení, do kterého se může zapojit opravdu každý, a tak vznikla anketa Mattoni restaurace roku,“ dodává k projektu senior brand manager pro Mattoni Vladimír Vaněk.

„Aby se celý projekt mohl stát respektovanou veřejnou anketou o nejlepší restauraci roku, máme v plánu sesbírat alespoň 50 tisíc hodnocení,“ říká Pavel Suchánek. Pomoci v tom má jednoduchý a zároveň spolehlivý systém hodnocení. Jeho jedinou podmínkou je provedení předchozí rezervace v podniku, který chce návštěvník ohodnotit. Díky rezervaci dojde k ověření návštěvy hosta a eliminaci hodnocení, která se nezakládají na skutečných návštěvách restaurací. Podobně, jako v případě hostů, i z pohledu restaurací se jedná o veřejnou anketu, přihlásit se totiž může jakákoli.                                                                      

Vyzýváme proto všechny, kteří mají svůj oblíbený podnik a rádi by ho doporučili k návštěvě ostatním, aby ho nominovali,“ říká Pavel Suchánek.

Výsledky ankety „Mattoni restaurace roku“ budou vyhlášeny v listopadu 2014. Kromě absolutního vítěze a žebříčku Top 100 a Top 500 restaurací po celé republice, bude vyhlášeno i deset nejlepších restaurací v každém kraji. Kromě toho se anketa zaměří i na některé specifičtější oblasti. Na podzim tak budou známy restaurace, ve kterých se točí nejlepší pivo, restaurace s nejlepší kuchyní či obsluhou a další. Přehled všech hodnocených kategorií stejně tak jako veškeré informace o celé anketě naleznete na webu www.restauraceroku.cz.

Kromě Mattoni stojí za celým projektem největší český rezervační systém pro restaurace Restu.cz. Dalšími partnery jsou Makro, Expats.cz, Ceske-hospudky.cz, ASW Systems,
h1.cz, Prace.cz, Jobs.cz, Hele.cz, CzechSpecials a Winecorp.

Více informací: Martin Suchánek, INTENSITY, 734 578 619, martin.suchanek@intensity.cz

O Restu.cz:

Rezervační systém Restu.cz (dříve Alakarte.cz) založil před čtyřmi roky Pavel Suchánek, nyní systém spravuje rezervace více než dvou tisíc českých restaurací. Vedle možnosti rezervace systém publikuje aktuální menu a sdílí hodnocení restaurací od hostů, kteří restauraci navštívili. V minulých měsících do Restu.cz vstoupila jablonecká investiční skupina Miton, která stojí za úspěchem značek Heureka.cz, Slevomat.cz, Hotel.cz, Spa.cz nebo Stahuj.cz.

O Mattoni:

Nejznámější česká minerální voda je pro svou jedinečnou chuť a vyvážené složení minerálů ideálním partnerem skvělého jídla již více než 140 let. Celkový chuťový zážitek se totiž zakládá nejen na pokrmu, ale také na pití, kterým ho doplníte. Právě proto najdete Mattoni v těch nejlepších restauracích. A nejen tam, Mattoni je pro svou kvalitu doporučována Světovou barmanskou asociací také pro přípravu koktejlů.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist