U Bílého Lva - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

U Bílého Lva - Kontakt

U Bílého Lva
Úlibice 25
507 07 Úlibice

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

7.10.2020

Jirka Z

Naprosto strašné jídlo.V životě jsem nejedl odpornější bramboračku a svíčkovou.Manželka si dala páchnoucí játra na grilu.Kolem této hospody projeďte… více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

12.12.2018

anonym

hnuus jidlo hnusne a chtelo se mi blejt více...

15.11.2018

Jirka

zatím nejhorší zážitetk a rozhodnutí v životě- svatební hostina U Bílého Lva více...

26.8.2018

Marie

V pátek 24.8.2018 jsem se zastavila s dcerou a vnoučaty na oběd. Jídlo jeden velký hnus. Vše vráceno. Pití teplé. Nepříjemná restaurace. Nedoporučuji. více...

23.8.2018

Jitka

Dne 18.8.2018 jsme se v této restauraci zastavili na oběd - je u silnice. Litujeme, že jsme neodešli hned při pohledu na zašlý, zatuchlý interiér s… více...

Ohodnotit podnik

U Bílého Lva - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Ohodnotit podnik U Bílého Lva - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Naprosto strašné jídlo.V životě jsem nejedl odpornější bramboračku a svíčkovou.Manželka si dala páchnoucí játra na grilu.Kolem této hospody projeďte rychle,nebrzděte.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

hnuus jidlo hnusne a chtelo se mi blejt

Prostředí:
Celkové hodnocení:

zatím nejhorší zážitetk a rozhodnutí v životě- svatební hostina U Bílého Lva

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V pátek 24.8.2018 jsem se zastavila s dcerou a vnoučaty na oběd. Jídlo jeden velký hnus. Vše vráceno. Pití teplé. Nepříjemná restaurace. Nedoporučuji.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dne 18.8.2018 jsme se v této restauraci zastavili na oběd - je u silnice. Litujeme, že jsme neodešli hned při pohledu na zašlý, zatuchlý interiér s plastovými květinami na stolech. Obsluha neochotná dcera majitelky. Pití teplé. K láhvi jsem dostala sklenici mokrou, ve které stál 1cm vody od mytí. Nejhorší bylo jídlo, to jsme oba vrátili celé. Bramborové knedlíky byly gumové, naprosto nepoživatelné. Zelí kašovitá hmota bez chuti. Vše bylo naházené na jedné hromadě, knedlíky pod zelím. Brrr bylo to nechutné. NEDOPORUČUJI.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Včera jsme s partnerem BOHUŽEL navštívili tuto restauraci. Litujeme toho, že jsme si nevyhledali recenze. To, že obsluha neměla absolutně žádné profesionální chování, to by se ještě dala zvládnout, ještě přítel celé jídlo vrátil a už si ani nové neobjednal. Vepřové maso smrdělo už když se napíchlo na vidličku. HRŮZA!! To, že domácí hranolky byly nasáklé neskutečně olejem a vlastně celé jídlo plavalo v oleji. Svoje jídlo jsem také vrátila.
Shrnutí: vysoké ceny neodpovídající kvalitě, zkažené jídlo....

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Včera jsme se stavili s manželkou na "oběd", který prezentovali "domácí kuchyně". Jídlo drahé a v žádném případě neodpovídající kvalitě. Pití nealko předražené nevychlazené. Hnus, hnus a ještě jednou hnus. Nikomu nedoporučujeme! Reklamace neuznaná.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Obsluha příjemná, jídlo nic moc (mírně řečeno).

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Opravdu to nestojí za zastavení, jídlo podprůměrné, obsluha nevlídná

Interiér:
Celkové hodnocení:

Tuto restauraci vůbec nemůžeme doporučit.
obsluha: asi 12 letá holka dcera mejitelky, majitelka vařila v kuchyni, ale to co měl být guláš byla asi polívka, řidká skoro bez masa. Když jsme reklamovali jídli zavolala manžela, který byl hrubý, vyhrožoval nám, že všechno zaplatíme a ať táhneme.
NEDOPORUČUJI VŮBEC ANI PŘIBRZDIT NATOŽ ZASTAVOVAT!!!!!!
Tato restaurace je odstrašující příklad pohostinství.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Stavovali jsme zde s rodinnou na obědě při cestě z dovolené, byli jsme hladoví a tahle hospoda stojí přímo u hlavní cesty. Obsluha byla sice rychlá a snažili se být milí, ale jídlo mě hodně zklamalo. A to nejsem ani já, ani zbytek rodiny někdo, kdo by byl v jídle nějaký vybíravý, většinou každé jídlo, které nemusím vařit, si užívám.) Ale tady jsem si to neužila. Maďarský guláš chutnal spíš jako dršťková polévka,navíc byl takový zvláštně těžký, zvláštní chuť na guláš, ale budiž - maďarský neznamená segedínský, který jsem čekala. Největší zklamání pro mě ale bylo maso. Za sto korun mít kližku, kde je asi tak dohromady jeden kousek libového masa, tak to mě teda neoslňuje....

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist