Pětilistá ruže - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Pětilistá ruže
 
 

Pětilistá ruže

Telč, Palackého 26

Restaurace

V historickém centru města Telče hned po vjezdu na překrásné náměstí bránou se nalézá stylová restaurace "Pětilistá růže", která se těší na vaši návštěvu.

Dnes 10:00 - 23:00

Pětilistá ruže - Kontakt

Pětilistá ruže
Palackého 26
588 56 Telč

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 23:00
Úterý 10:00 – 23:00
Středa 10:00 – 23:00
Čtvrtek 10:00 – 23:00
Pátek 10:00 – 23:00
Sobota 10:00 – 23:00
Neděle 10:00 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Kuchyně: Steak
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

22.8.2007

Martina Plesníková

Projezdili jsme toho mnoho a jedli jsme ve spouste stravovacich zarizeni a mysleli jsme si, ze nas nemuze uz nic prekvapit. OMYL - Restaurace… více...

10.8.2007

Veronika Nejedlá

Dne 4.8.2007 jsme tuto restauraci navštívili. Zvenku vypadala pěkně,čekali jsme alespoň standartní služby, podle cen potom určitě služby a jídlo… více...

Ohodnotit podnik

Pětilistá ruže - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Steak

Vaření:

Večeře

Podnik vhodný pro:

Oslavy a hostiny, Prezentace,konference

Ohodnotit podnik Pětilistá ruže - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Projezdili jsme toho mnoho a jedli jsme ve spouste stravovacich zarizeni a mysleli jsme si, ze nas nemuze uz nic prekvapit. OMYL - Restaurace Petilista ruze nas dost zaskocila. Sedli jsme si na zahradku kterou delila od restaourace uzka silnice - nic proti- obsluha absolutne neprofesionalni. Piti jsme dostali az po nekolikate urgenci bez jedine omluvy a to ze nam podavali jidlo pres zabradli a ani se neobtezovali nas obslouzit jak se ma ani nemluvim. Jidlo tez podavano na ulamanych talirich asi ze ZŠ, omastkem nesetrili protoze jidlo v nem plavalo (cca 0,5 cm). To ze jidla nevypadali jak maji to prejdu, ale kdyz nam vymenili dve prilohy a my trvali na vymene tak je jen smetli z taliru a ty masne talire omatlane zespodu jak to prehazovali nam vratili. Ani nemeli tu slusnost se omluvit. Pravda docela koukali kdyz jsme jim nenechali ani korunu navic. Ty fotky jídel co jsou zde na strankach o tech si muzete nechat jen zdat.
Doporucuji - pokud si nechcete zkazit krasny dojem z Telce nechodte na jidlo do restaurace Petilista ruze.

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dne 4.8.2007 jsme tuto restauraci navštívili. Zvenku vypadala pěkně,čekali jsme alespoň standartní služby, podle cen potom určitě služby a jídlo kvalitní, ale byli jsme bohužel velmi zklamáni. Obsluha - absolutně zmatená. Nápoje donesla pouze někomu, 3x urgovaného piva jsme se dočkali až po donesení polévky (cca 30 min). Objednaná minutková jídla nebyla k rozeznání, obsluha vůbec netušila co komu nese, co je co, k tomu popletené přílohy, jídlo servírované na talířích jako ve školní jídelně - a ještě každý jiný. Vepřové medailonky byl prostě kus flákoty, avizované sýrové těstíčko byl prostě jen rozehřátý sýr na kusu masa a smažák se šunkou byl vyroben z kupovaného polotovaru, ke kterému byl připlácnut onen plátek šunky a celé znovu obaleno a osmaženo - váha 100g, cena 80,- kč. A toto všechno se na všech 4 talířích TOPILO v omastku. Příbory jsme dostali pouze pro 3 osoby, o další jsme opět museli požádat. Nemyslím si že jsme nějak vybíraví, při cestách a výletech se stravujeme v restauracích poměrně dost často, ale toto byl po dlouhé době skutečně otřesný zážitek.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist