Pod Javorem - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Pod Javorem - Kontakt

Pod Javorem
Hanušovická 139
788 32 Staré Město

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

17.1.2020

Terka

Je to tam super jezdíme tam docela často obsluha byle též super prostě vše super. více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

29.10.2016

Věra

S manželem jsme navštívili tuto hospůdku dnes večer a s jídlem jsme byli velmi spokojeni prostředí se nám také líbilo především nás zaujaly krásné… více...

15.10.2015

silkom

Pod javor, jsem vždy ráda chodila. Po dlouhé době jsem tam zašla a byla jsem příjemně překvapena interiérem, který byl pro mě nový. Nicméně mou… více...

Ohodnotit podnik

Pod Javorem - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Ohodnotit podnik Pod Javorem - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Je to tam super jezdíme tam docela často obsluha byle též super prostě vše super.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

S manželem jsme navštívili tuto hospůdku dnes večer a s jídlem jsme byli velmi spokojeni prostředí se nám také líbilo především nás zaujaly krásné modely letadel zavěšené u stropu. Obsluha byla pohotová a ochotná, narozdíl od personálu restaurace pohoda, navštívené o den dříve.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Pod javor, jsem vždy ráda chodila. Po dlouhé době jsem tam zašla a byla jsem příjemně překvapena interiérem, který byl pro mě nový. Nicméně mou náladu mi zkazil číšník, který si nás pomalu ani nevšiml, ostatní objednal, jen já si ještě vybírala a to jsem neměla dělat, protože se na mě dostalo asi až po hodině a půl. Ostatní, kteří měli už objednáno to taky nevyhráli, protože na své pití čekali taky dosti dlouho. Neřeknu kdyby byla narvaná restaurace, ale bylo tam sotva dalších 5 lidí, pizzu jsme si objednávali snad na 6x a pak jsme si museli zavolat, abychom si ji objednali. Pizzu jsme si objednali jednu nepikantní a jednu pikantní a nakonec byly obě pálivé, což pro těhotnou ženu není moc příjemné. Prostě obrovské zklamání. S obsluhou by se mělo něco dělat, jinak vám odradí veškeré hosty. Já osobně vím, že pokud se tam nezmění obsluha, tak už mě tam nikdo neuvidí.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist