Restaurace Bonaparte - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Restaurace Bonaparte

Slavkov u Brna, Palackého náměsti 126

Restaurace

Dnes 10:30 - 22:00

Restaurace Bonaparte - Kontakt

Restaurace Bonaparte
Palackého náměsti 126
0 Slavkov u Brna

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 10:30 – 22:00
Úterý 10:30 – 22:00
Středa 10:30 – 22:00
Čtvrtek 10:30 – 22:00
Pátek 10:30 – 22:00
Sobota 10:30 – 23:00
Neděle 10:30 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

16.9.2020

Lukáš Bárta

nejhorší gastronomický zážitek za posledních minimálně 20let... hodinu dopředu objednaná rezervace, příjdeš, sedneš a čekáš... jiné stoly v okolí… více...

7.11.2018

Honza

Skvělé ceny, na nic si nehrají a to se mi líbí více...

7.11.2018

Petr

Super příjemné prostředí pro děti více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

16.6.2018

KKarel

Hrůzy hruza,porce malé výběr mizerny jídla nedobrá více...

22.5.2018

Perta Konečná

Otřesný zážitek.
Protože má dnes moje kamarádka narozeniny, rozhodly jsme se pro Vaši restauraci s tím, že si dáme něco dobrého a trochu si posedíme.… více...

Ohodnotit podnik

Restaurace Bonaparte - Vybavení podniku

Vybavenost:

Salónek, Bezbariérový přístup, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká

Jazyková vybavenost obsluhy:

Angličtina

Podnik vhodný pro:

Kouření zakázáno

Ohodnotit podnik Restaurace Bonaparte - hodnocení podniku

Interiér:
Celkové hodnocení:

nejhorší gastronomický zážitek za posledních minimálně 20let... hodinu dopředu objednaná rezervace, příjdeš, sedneš a čekáš... jiné stoly v okolí čekají již před námi... po 10 minutách se konečně doplazí servírka s jidelákem a dotazem co ai dáme k pití( na její obhajobu bylo opravdu plno, tak proto možná to čekání). následně otevíráme jídelní lístek- radostný pohled z celkem pestré nabídky jídel vystřídá následné hororové zděšení.... z jídeláku si naše 7členná parta vybírá z hotových jídel a k tomu 7ks polévek-v jídelním lístku pojmenováno jako masový vývar s domácími nudlemi, cenovka 35,-Kč/kus... na dotaz adresovaný servírce, z jakého masa vývar je, se nám dostává odpovědi v podobě pokrčených ramen.. no nic jdeme do rizika a vydáváme se na další etapu čekání v podobě 12 minut na polívku... cca po minutě čekání se dostavuje servírka se zděšením v očích a oznámením, že ji kuchař oznámil, že mu došly všechny hotovky a ať si tedy objednáme nějaké minutky.. této možnosti s poděkováním odmítáme a říkáme, že si počkáme aspoň na ten vývar z neznámého masa a domácími nudlemi... k tomuto je nám sděleno, že mají akorát 7ks posledních polévek pro nás...naší chvilkovou radost střídá okamžité překvapení v podobě hlasu od páru sedícího za námi oznamujícím, že již cca. hodinu čekají na polévku-vývar..... asi to měly být ty 2ks z těch našich sedmi... no což... kašlem na to a držíme hubu s pocitem našeho vítězství. Po již zmiňovaných 12 minutách jsou nám postupně doneseny tolik vytoužené vývary z masa a domácími nudlemi... Taak a tady začíná peklo... v talíři je průhledná voda žlutozelené barvy, kdy na hladině plave několik mastných ok naplněných kořením-snad majoránka... po hrábnutí do polévky se nám na lžíci objevuje cca. tři druhy masa po bližší identifikaci bych řekl že se jednalo o maso kuřecí, uzené a nějakou klobásu...jak typické pro vývar s masem.. dále je zde pár ks zeleniny, kdy v jedné z polévek je například kulička kapusty, v druhé 1ks falozového lusku a ve třetí byla možná i mrkev..... v tom šoku si polovina z nás málem nevšimla, že v ani jedné polévce neplaval ani jeden kus uváděných domácích nudlí...hold nudle, co svět neviděl... a tady končí můj příběh.... platíme a s "plnými" žaludky pokračujeme dále... již NIKDY VÍCE.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Skvělé ceny, na nic si nehrají a to se mi líbí

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Super příjemné prostředí pro děti

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Hrůzy hruza,porce malé výběr mizerny jídla nedobrá

Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Otřesný zážitek.
Protože má dnes moje kamarádka narozeniny, rozhodly jsme se pro Vaši restauraci s tím, že si dáme něco dobrého a trochu si posedíme. Objednaly jsme si tortillu. Na pohled vypadala výborně, než jsme zakrojily. Těsto tuhé, gumové, nepoživatelné, to celé studené.
Servírka byla moc milá a společně jsme se snažili najít řešení. Do doby, než k nám nakráčel kuchař v civilu, který to celé připravovat. Po krátké výměně názorů kuchař s mávajícími pažemi odešel, na to jsme reagovaly odchodem z restaurace. Vyběhl za námi a začal pořvávat kam jako deme a arogantním chováním se dožadoval opakovaného vysvětlení proč nechceme jíst jeho jídlo. Byly jsme tak otřesení z jeho chování, že jsme šly rychle pryč. Nato jsme se dozvěděly a i další hosté co seděli venku, že jsme KRÁVY ..... Tak dobrou chuť v restauraci u Bonaparta a vybrané chování kuchaře také jistě oceníte.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Slušná restaurace, dobře se najíte

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist