U Váhy - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

U Váhy - Kontakt

U Váhy
Nádražní 46/88
150 00 Praha

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 23:00
Úterý 10:00 – 23:00
Středa 10:00 – 23:00
Čtvrtek 10:00 – 23:00
Pátek 10:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ano
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Gambrinus Plzeňský Prazdroj
Velkopopovický kozel

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

30.10.2015

Antonín Kaprál

Nejvíc mne "zaujala" komunikace tohoto podniku přes oficiální facebookové stránky, horší jednání jsem v životě nezažil, přikládám záznam komunikace:
více...

Ohodnotit podnik

U Váhy - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Bezbariérový přístup, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace

Pivo:

Gambrinus, Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický kozel

Ohodnotit podnik U Váhy - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Nejvíc mne "zaujala" komunikace tohoto podniku přes oficiální facebookové stránky, horší jednání jsem v životě nezažil, přikládám záznam komunikace:

Dobrý den, bude u vás 21.10.2015 ve středu od 20:30 vystupovat Záviš? Nebo se jedná o jiný podnik "U váhy" ? Díky
neděle 18:50
Omlouvám se za opožděnou odpověď, ale ano, byl zde, jako bude každý měsíc....Z kapacitních důvodů je lepší si na tento den rezervovat mista.Děkuji
pondělí 11:24
no byl jsem tam a naprosto největší zklamání, byl to nejhorší koncert v mém životě. Záviš nebyl ve vedlejší místnosti, ale ob místnost, takže jsme ho slyšeli přes 2 zdi takovým malinkým okýnkem u stropu. Kvalita zvuku byla asi taková, jako by mi z koncertu někdo zavolal mobilem a já jel ještě v tramvaji. V místnosti byl reproduktor, ale nebyl zapojený. Obsluha nestíhala, byli tam jenom dva (jak složité je naplánovat víc lidí, když vím, že bude plná hospoda?) a tak jsme dostávali pití jednou za 30 - 60 minut. O jídle - tlačence jsme si mohli nechat jenom zdát... Na začátku nikdo nevybíral vstupné, jak je zvykem, ale při placení nám naúčtovali každému 150 Kč - za tohle!!!
Ve Vagónu před dvěma měsíci jsem byl na Závišovi za 100Kč s perfektním nazvučením i osvětlením... Tohle co jsme zažili v hostinci U Váhy jsem ještě nikde nezažil, naprostá nehoráznost a sprostota. V životě se v tomto podniku neukážu a každého před ním budu varovat a odrazovat, naprosto jste mne znechutili.
A nejenom mě, naše skupinka měla 5 členů.
asi před hodinou
Jeste ze svet nestoji na vas peti...nejlepsi by bylo vse zadarmo,poblit a pokcat stoly,vzdyt oni to uklidej....je mi lito,ale zustante ve svych Hostinec U Vahy zil, kdyz s vami jeste kcal otec po plotech....nejedna se o mega koncertni halu se super nazvucenim,ale uplne o neco jineho....to ale vase mozky nemuzou pobrat....takze sbohem,odrazujtenedoporucujte,ovsem stale je vic lidi v pohode a spokojenych.Takze?Nechodte a poslouchejte muziku kvalitni s vypalenych cd,s pocitem ze vas to nic nestalo a tak je vam lip

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist