Slovenská Koliba Javorník - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Slovenská Koliba Javorník

Praha 17 - Řepy, Žufanova 1714/28

Restaurace

Originální a architektonicky jedinečná slovenská koliba je vhodným místem pro rodinné oslavy, romantická posezení v atmosféře tatranských kolib, ale i pro akce většího rozsahu pro firmy a cestovní agentury. Přijďte k nám vychutnat originální, typicky slovenská jídla a nápoje - halušky se škvarky podle domácího spišského receptu, domácí zelňačka podle receptu z oblasti Bytče, ale například i Tatranský pstruh se žampionovou omáčkou nebo domácí Gazdovská klobása - to vše a samozřejmě ještě více připraveno pro Vás z nejčerstvějších ingrediencí. Vaši žízeň uspokojí sudová vína z oblasti Pezinka nebo kvalitní vína z Račianské oblasti, ale i pivo Zlatý Bažant. Těšíme se na Vás!

Dnes 15:30 - 23:30

Slovenská Koliba Javorník - Kontakt

Slovenská Koliba Javorník
Žufanova 1714/28
163 00 Praha

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 0:00 – 0:00
Úterý 15:30 – 23:30
Středa 15:30 – 23:30
Čtvrtek 15:30 – 23:30
Pátek 15:30 – 23:30
Sobota 15:30 – 23:30
Neděle 15:30 – 23:30

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ano
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

5.7.2018

Fero

Už neni pravda. Po jej predaní má už druhého majiteľa. více...

17.5.2017

Zuzana Hornová

Navštívili jsme tuto restauraci kdysi jednou, když ji otevřeli a stačilo nám to navždy. Ve všední den v poledne - prázdno, nikdo tam nebyl. Na jídlo… více...

23.10.2016

Karel

Krásné prostředí, vynikající jídlo i obsluha. více...

3.3.2016

Burakar Grimmur

Kolibu Javorník nám doporučila slovenská kamarádka. Chválila nejen jídlo, ale podnik celkově. Negativních recenzí nechť si nevšímáme. Tak jsme to… více...

3.3.2016

Kristýna

Jídlo byla naprosto vynikající, interiér senzační! Pan majitel je takový "svůj", ale byl v pohodě, takže všem doporučuji. více...

Ohodnotit podnik

Slovenská Koliba Javorník - Vybavení podniku

Vybavenost:

Salónek, Bezbariérový přístup, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace

Sortiment - víno:

Rozlévaná vína, Lahvová vína

Nealkoholické nápoje:

Pepsi, Mattoni

Vaření:

Večeře

Zábava:

Živá hudba

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština, Angličtina, Němčina

Podnik vhodný pro:

Rodiny s dětmi, Romantické posezení, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Akce s kamarády, Relaxace

Ohodnotit podnik Slovenská Koliba Javorník - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Jídlo:
Celkové hodnocení:

Už neni pravda. Po jej predaní má už druhého majiteľa.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Navštívili jsme tuto restauraci kdysi jednou, když ji otevřeli a stačilo nám to navždy. Ve všední den v poledne - prázdno, nikdo tam nebyl. Na jídlo jsme čekali přes dvě hodiny. Před jídlem nám číšník přinesl brindáky. Když jdu do restaurace s někým, na kom mi záleží, nehodlám tam vypadat jako tydýt s brindákem na krku. Slušně jsem brindák odmítla, ale nebylo mi to nic platné. Po pátém odmítnutí číšník pochopil, že se mnou nehne, ale byl evidentně uražený.
Jídlo nebylo nic moc. Za tři porce snad kachny a někdo měl halužky + sýrový talíř - pití nealko, jsme vytlačili cca 2500 kč.
Naštěstí už je Koliba prodaná, či pronajmutá. Je z ní udělaná Balkánská restaurace s krásným pódiem pro letní sezení, hraje tam chorvatská hudba a když se otočíte opačným směrem, abyste neviděli paneláky, připadáte si téměř jako v Chorvatsku u moře. Negativní hodnocení dávám za původní slovenskou Kolibu, ale jinak novém restaruaci Balkán hodnocení maximální a doporučuji.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Krásné prostředí, vynikající jídlo i obsluha.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Kolibu Javorník nám doporučila slovenská kamarádka. Chválila nejen jídlo, ale podnik celkově. Negativních recenzí nechť si nevšímáme. Tak jsme to zkusili.
Ze začátku jsme sice trochu vyděšení, protože v podniku nikdo není a všude je tma, jen nad jedním stolem se svítí (čekali nás, dělal jsem rezervaci:). Ze tmy se nejprve vynoří servírka, milá a usměvavá. Vzápětí dorazí i zde mnohokráte zmiňovaný majitel. Ano, je to velice bezprostřední člověk, jistě s vyšším IQ, ale možná menším EQ, alespoň na první dojem. Zpočátku jsme vyděšeni z pár jeho výroků ozývajících se z kuchyně, ale nás se netýkají. Po chvíli personálu dochází, že v celé kolibě je hrobové ticho, proto začne hrát tématická hudba. Potom, co nám je naservírován předkrm a nalito červené, jsme ohromeni! Vynikající předkrm a nezapomenutelné víno ze Slovenska. Ano opravu to víno bylo dobré, idkyž slovenské! Majitel se postupně začíná usmívat a je čím dál tím pozitivnější, i my. Potom Sám majitel přijde a zve nás, nechť si prohlédneme oba salónky. Musím uznat, že jsou oba salónky i hlavní místnost vskutku vyumělkované do detailu. Nádhera. Potom, co nám jsou naservírovány hlavní chody, je škoda ztrácet čas mluvením. Tak dobré jídlo široko daleko nedostanete! Ať už halušky nebo špíz, boule za ušima byly obrovské=). Odcházíme s úsměvy a s úsměvem se s námi loučí i kuchař - majitel, který mě dokonce poplácá přátelsky po zádech. Jsme nadšeni z nezapomenutelného kulinářského prožitku. Jednoduše řečeno - Koliba Javorník nabízí hezčí interiér a lepší jídlo než Koliba 4 kameny, a to je co říci. Jen atmosféra chyběla, ale za to jídlo a víno to s radostí omlouváme.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Jídlo byla naprosto vynikající, interiér senzační! Pan majitel je takový "svůj", ale byl v pohodě, takže všem doporučuji.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Nejlepší zelnačka a nejlepší pirohy. Naprosto doporučuji. Majitel je naprosto v pohodě. Moc rádi se vrátime.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Nechapu proc vubec jeste existuje tento podnik. Majitel je naprosto magor! Nejhorsi obsluha v Praze!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Boli sme tam 2x a uz nikdy viac. Takeho neprimemneho casnika/majitela som este nezazila. Prislo mi to ako keby nas tam ani nechcel a tie blbe reci kolo toho. Absolutne neodporucam.

Služby:
Celkové hodnocení:

Taková škoda...
Měla jsem pocit celou dobu jako bych byla něco provedla, za něco mela být vděčná div ne oddaná. Jako bych něco dostávala z dobré vůle majitele a měla tu čest si to řádně zaplatit a ručičky pobozkat a "ďakujem velmi pekně" opakovat zas a znova. Nelíbilo se mi tu. Šetří se viditelně světlem i dobrou bryndzou. Otevírací doba je na rozhodnutí majitele, kteroužto by měl dodržet a ne nás vyhazovat o hodinu dřív. Myslím, že majiteli by už nepomohlo pár popapuli. Zaplatila jsem s dýškem, poděkovala sobě za zkušenost a slíbila si, že se mám natolik ráda, že sem nevezmu ani sebe ani přátele.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Snad nejhorší zážitek v pohostinství jaký jsem kdy zažil. Chování obsluhy, zřejmě přímo majitele, bylo otřesné již od začátku. Totálně zkažený večer.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Strašný jedním slovem !
Oberou Vás a ještě Vás vyhodí dlouho dobu před zavíračkou.
Majitel už by měl jít do důchodu, je nepříjemný a svou práci neumí dělat.
Ani vařit ani obsluhovat !
Nechoďte tam !

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Do koliby jsme šli oslavit narozeniny. Bohužel. Už mezi dveřmi nás pan majitel seřval, že jdeme pozdě (v restauraci byli slovy 3 hosté). Při objednávce nás upozornil, že chci maso a že budu muset čekat. Dobře, čekala jsem hodinu, pak jsem dostala podle lístku plněnovou kotletu, v reálu zamotané maso bez chuti, brambory kydnuté na talíř. Syn chtěl zelný salát, který nebyl. Halušky a strapačky si ale zbytek stolu chválil. Obsluha byla nerudná, u vedlejšího stolu chtěla paní zabalit jídlo s sebou, dostala seřváno, že na to nemá čas. V deset hodin večer začal majitel kasírovat, že se bude zavírat. Svým zjevem, chováním a pohybem nám připomínal Brůnu z epizody Studna z majora Zemana. Prostě tragikomedie, divím se, že vůbec podnik ještě provozuje. Syn je profesionální kuchař a nevěřil svým očím. Při placení jsme dostali znovu vynadáno, jak jsme pozdním příchodem ohrozili jeho podnikání, ale on, hrdý majitel to s nasazením života a svými schopnostmi zachránil. Na závěr jsme si dali tatranský čas, který byl fakt jako jediný zážitek v pozitivním slova smyslu. Takže Koliba jako zkušenost ano, ale jednou fakt stačilo!

Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Nejdriv pokus o telef. objednavku a uz to me mělo odradit. Ma tam pry na vecer 9lidi a tak budu cekat ! Po prichodu jsme byloi odsunuti do kouta u WC na uplne druhou stranu od jeho jediného obsazeneho stolu, bylo tam jen 7 lidi ale stejne jsme cekali. Když jsem chtěl klobasku, tak pry jsou všechny objednany na zítřek, dal jsem si plnenou kotletu - no hruza. Manzelka a kamarádka obe z Tater tedy halusky. Halusky cerne, stare, brynza nastavena asi Nivou, protože to bylo slany a ridky. Kola a vino v pohode. Ty reci okolo, urážky a chovani, to uz je kolorit této koliby. Uz jsem tam byl párkrát i padesátiny jsme tam slavili, ale tohle rozhodlo, uz nikdy vice, jedine az se zmeni majitel.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Chcete-li poznat Svěrákovu "Hospodu na mýtince" in natura, jděte tam. Ceny vzorné, obsluha mírná, prostředí by bylo útulné, kdyby tam nebyl pan majitel, který si vždy najde nějakou příležitost k tomu, aby Vás mohl seřvat. Nás konkrétně za to, že jsme si chtěli přesunout (již druhou) židli od sousedního stolu. Podotýkám, že kromě nás již v Kolibě téměř nikdo nebyl. Tak jsme zaplatili a šli také. Pro jednou to stačilo.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Zkazili mi oslavu narozenin. Hezké prostředí není všechno.

Jídlo:
Celkové hodnocení:

Nechápu kdo vymyslel otevírací dobu, už 2 x jsem tam chtela jít s přáteli na obed a oni mají většinou až od 15,30. bohužel na Řepích již nebydlím a nemám čas chodit kdy se mi chce, ale v rámci návštěvy rodičů a na večer jezdíme domů. dnes mě to mrzí o to víc, když jsem se snažila uspat svojí 18. měsíční dcerku, aby mi tam spala tak jí natahuji doma aby byla fakt unavená chudinku,vyrazím usne mi krásne v kočárku(to není pravidlem) a zjistím že mají mají zavřeno. super. jednou se nám najíst se tam podařilo a chutnalo nám. ale víckrát mám za rok šanci si dát halušky koukám spíš na slovensku než tady i když bych chtěla. šanci na oběd tu prostě není kromě neděle. ne každý má večer čas. měli by se nad tím zamyslet.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Pokud má někdo rád ponížení, urážky a ještě za to rád zaplatí, tak by rozhodně měl navštívit tuto kolibu. Pan majitel se opravdu vyzná jak se starat o hosta. Do telefonu na pár dotazů ohledně restaurace odsekne, že nemá čas, že vaří. No co, to se dá překousnout. To že vám přinese jídlo (vysušenou jehněčí koteletu politou kečupem) bez omluvy potom co už všichni vaši společníci dojedli, na to jsme z českých restaurací už zvyklí,ale to že drze komentuje, že jste nedojedli a div se neurazí, to už stojí za povšimnutí. Dále pak na vás bezdůvodně vyběhne s tím, že jste urazili jeho polomrtvého (ale jinak sympatického) číšníka tím, že jste na něj volali čísníku. Pak začne křičet, že on je majitel a že pro pět korun nebude lízat podlahy, no pořádná šou. Měl jsem chvíli pocit, že se chce se mnou prát.
Jinak prostředí je to pěkné, autentické (s poblázázněným majitelem až moc), nekuřácké takže cítíte příjemnou vůni pečeného masa. Sudové víno (veltlín) nadprůměrné, halušky, pirohy a klobása velmi dobré, hruškovice vynikající.
Ovšem takhle zkazit vynikající jehněčí maso jsem ještě neviděl. Pán to přinesl pozdě a ještě vysušené jako podrážku, doslovně přelité nějakým kečupem nebo nějakou bbq omáčkou.
Škoda toho chování. Mimochodem pan majitel za pět korun rozhodně podlahy nelíže.
Dokonce si za tu polomrtvou obsluhu účtuje velmi nadstandartní ceny (600 Kč za obyčejnou sýrovou mísu, která tak odhadem v jiných restaruací přijde na 250 - 350 Kč).

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Bylo nás tam 30 a všechny nás obrali!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Sandály Asolo Scrambler
1 832 Kč2 290 Kč
Koupit

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist