Sedm Konšelů - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Sedm Konšelů
 
 

Sedm Konšelů

Praha 1 - Josefov, Žatecká 10

Restaurace

Příjemná restaurace v centru Prahy, kde dobře vaří za dobré ceny. Podnik má kapacitu 90 míst rozdělenou do dobře větraných místností, z toho tři jsou menší salonky.

Dnes 11:00 - 23:00

Sedm Konšelů - Kontakt

Sedm Konšelů
Žatecká 10
110 00 Praha

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 23:00
Úterý 11:00 – 23:00
Středa 11:00 – 23:00
Čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek 11:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

7.9.2015

Inka

Na oslavu 50. narozenin v lednu 2015 jsem měla zarezervovaný salonek. Bylo nás deset. Po příchodu nám byl bez jediného slova omluvy přidělen jiný… více...

20.11.2013

Josef

Obsluha je vstřícná, jídlo dobré a za v centru více než výhodné ceny. Prostředí klidné = možnost volby salónku. více...

6.11.2012

Petra

více...

12.8.2012

Marika

Arogancia obsluhujuceho personalu -ak si trufate ozvat sa pre ich nevsimavost -za pol hodiny okrem piva nie su schopni priniest jedlo z denneho menu… více...

9.6.2012

larka

Vždy jsme byli spokojeni, až do poslední návštěvy, kdy jsme si "dovolili" vejít asi 8 minut přet otevírací dobou. Což jsme si ale neuvědomili, dveře… více...

Ohodnotit podnik

Sedm Konšelů - Vybavení podniku

Vybavenost:

Salónek, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace

Ohodnotit podnik Sedm Konšelů - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Na oslavu 50. narozenin v lednu 2015 jsem měla zarezervovaný salonek. Bylo nás deset. Po příchodu nám byl bez jediného slova omluvy přidělen jiný stůl, z důvodu rekonstrukce salonku. Rozhodli jsme se to tolerovat, protože poloha v centru je skvělá, kuchyně dobrá a ceny přijatelné. Chtěli jsme v tomto podniku oslavit promoci naší dcery. Jednání personálu bylo ovšem velmi nevstřícné. Salonek pro 12 osob nelze rezervovat. Se stolem pro 12 osob někde stranou byl také problém. Takže závěr. V restauraci s kapacitou 90 osob se oslava pro 12 lidí nedá udělat. A to opakovaně. Jen málokterý podnik si může dovolit takto odmítat zákazníka. Již nepřijdeme a doporučovat nebudeme.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Obsluha je vstřícná, jídlo dobré a za v centru více než výhodné ceny. Prostředí klidné = možnost volby salónku.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Prostředí:
Celkové hodnocení:

Arogancia obsluhujuceho personalu -ak si trufate ozvat sa pre ich nevsimavost -za pol hodiny okrem piva nie su schopni priniest jedlo z denneho menu-skonci to urazkami -blbi Slovaci bolo to najjemnejsie.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vždy jsme byli spokojeni, až do poslední návštěvy, kdy jsme si "dovolili" vejít asi 8 minut přet otevírací dobou. Což jsme si ale neuvědomili, dveře byly otevřené a slečna u baru neřekla nic. Když jsme si sedli, houfně se vyřítili kuchaři, číšníci z kuřácké "pauzy" ještě před prací a hned začali nemístnými poznámkami, jak jsme si dovolili tam vlézt, co nás tam pouští kdo, že nemá nic připravenýho (v 10:52 nemá číšník připravenýho nic, když od 11:00 je otevíračka, ale na kouření čas má?!) a podobně... Kdyby za námi slušně někdo přišel a požádal o strpení nebo ať na oných osm minut jdeme za dveře, možná by to člověk ještě vzal, ale další urážky a narážky, aniž by nám někdo donesl nápojový či jídelní lístek, to jsme si nenechali líbit a odešli jsme. Podotýkám, že si nechat odejít deset dospělých lidí, kteří si chtěli dát pití i oběd, to si může dovolit málokterý podnik... Takže si ode dneška raději připlatím a půjdu kamkoliv jinam.

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

obsluha báječná,ceny na centrum směšné ale kuchin by jse měla zlepšit.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist