Restaurace U prince Miroslava - Restaurace, Hospůdka, Pivnice, Pivovarská restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Restaurace U prince Miroslava
 
 

Restaurace U prince Miroslava

Praha 5 - Radlice, K Vodojemu 4

Restaurace, Hospůdka, Pivnice, Pivovarská restaurace

Restaurace U Prince Miroslava – malé pivní království na rozhraní Smíchova a Radlic. Ochutnat zde můžete mnoho pivních druhů ( ležák, pilsen, weizen, ale, stout… ) a také plno piv s ovocnými i jinými příchutěmi (třešňové, pepřové, koryandrové, vavřínové… ). Vybírat můžete každý den z 20 piv na čepu z mnoha pivovarů a minipivovarů po celé ČR, ale příležitostně i ze zahraničních. K jídlu Vám naše milá obsluha přinese třeba výborná a tolik oblíbená pečená žebírka, nebo si můžete vybrat jídla z nabídky klasické české kuchyně. Pro labužníky nabízíme např. 10 druhů burgerů. Aktuální nabídku piv a jídelní lístek naleznete na našich www stránkách. Další přednosti našeho podniku přijďte objevit přímo k nám. KAŽDÉ PONDĚLÍ ŽIVÁ MUZIKA OD 20:30HOD. (program uvádíme na našich FCB stránkách)

Dnes 11 - 23

Restaurace U prince Miroslava - Kontakt

Restaurace U prince Miroslava
K Vodojemu 4
150 00 Praha

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11 – 23
Úterý 11 – 23
Středa 11 – 23
Čtvrtek 11 – 23
Pátek 11 – 00
Sobota 12 – 00
Neděle 12 – 23

Info

Počet míst celkem: 100

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano (20 míst)
Salónek: Ano (50 míst)
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne
Platba:
Ticket Restaurant Le Cheque Déjeuner

Typ podniku: Restaurace, Hospůdka, Pivnice, Pivovarská restaurace

Restaurace U prince Miroslava - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace, Hospůdka, Pivnice, Pivovarská restaurace

Kuchyně:

Česká

Služby:

Svatby, Firemní akce, Catering, Zabalení jídla s sebou

Sortiment - víno:

Rozlévaná vína, Tuzemská vína, Zahraniční vína, Lahvová vína

Káva:

Espresso, Turecká káva

Nealkoholické nápoje:

Coca cola, Fanta, Sprite, Kofola, Pepsi, Mattoni, Točená limonáda

Pivo:

Bernard, Krušovice, Plzeňský Prazdroj, Starobrno, Svijany, Velkopopovický kozel, Berounský medvěd, Birell, Břevnovský klášterní pivovar sv., Březňák, Broumov, Bzenec, Černá Hora, Dobruška, Dudák, Eggenberg, Ferdinand, Heineken, Herold, Holba, Chodský pivovárek, Chotěboř, Chyše, Ježek, Kácov, Klášter, Kocour, Konrad, Kout na Šumavě, Krakonoš, Kvasar, Líšeňský pivovar, Matuška, Maxmilian, Murphy´s Irish Stout, Nová Paka, Pacov, Permon, Pernštejn, Pivovarský dům, Podkováň, Polička, Postřižinský pivovar, Protivín, Purkmistr, Qásek, Rebel, Rychtář, Samson, Šumavský pivovar, Únětický pivovar, Žatecký pivovar, Lokální speciál

Dle denní nabídky, 20 druhů piv 

Platba:

Ticket Restaurant, Le Cheque Déjeuner

Vaření:

Večeře, Něco k pivu

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština, Angličtina

Ostatní:

Vstup psa na vodítku povolen

Kapacita:

Počet míst celkem: 100 
Kapacita salónku: 50 míst 
Kapacita zahrádky: 20 míst 

Podnik vhodný pro:

Sledování sportu, Každodenní oběd, Romantické posezení, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Akce s kamarády

Ohodnotit podnik Restaurace U prince Miroslava - hodnocení podniku

Tento podnik nebyl ještě ohodnocen. Buďte první, kdo jej ohodnotí.

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist