Restaurace U Pošty - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Restaurace U Pošty
 
 

Restaurace U Pošty

Praha 2 - Vinohrady, Moravská 10

Restaurace

Pokud se chcete dobře najíst a napít navštivte naší restauraci, máme otevřeno denně od 11 do 24 hod. Restaurace s příjemným interiérem ve kterém najdete obrázky z historie staré české a rakousko-uherské pošty,Vám nabízí širokou nabídku jídel z mezinarodni i typicky české kuchyne. Mezi 11,00 a 15,00 podáváme též kasické dobré české "hotovky". Čepujeme Smíchov 10, Kelt, Granát a také Plzeň 12. Restaurace je asi pro 50 osob, salonek pro 20 osob. Muzete u nás pořádat i promoční hostinu, svatbu, atd. Pokusime se Vám vyhovět k vaší maximalní spokojenosti.

Dnes 11:00 - 00:00

Restaurace U Pošty - Kontakt

Restaurace U Pošty
Moravská 10
120 00 Praha

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 00:00
Úterý 11:00 – 00:00
Středa 11:00 – 00:00
Čtvrtek 11:00 – 00:00
Pátek 11:00 – 00:00
Sobota 11:00 – 00:00
Neděle 11:00 – 00:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká, Vegetariánská
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Gambrinus Plzeňský Prazdroj
Staropramen Radegast

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

3.2.2008

Zdeněk

Vynikající kuchyně, dostupné z centra, dobré prostředí. Jinými slovy fajn místo pro akce. Jen škoda, že se tady vážně krade. Už máme s kamarádem… více...

21.2.2006

Robert

Bohužel v teto restauraci se snaží perzonál opravdu okrádát. Nechápu proč se piva nepíšou na papír na stole !!! Jinak jídlo opravdu supr. více...

15.6.2005

IM

Za poslední dva měsíce dvě návštěvy po cca 10 minutách, jen na vypití malého piva. Důvod? Neuvěřitelně hlasitá dunivá hudba typu techno, jednotvárná,… více...

9.4.2005

brendy

bacha kradou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! více...

3.4.2005

Petr Svoboda

Vynikající hospůdka, skvělá, ba famózní kuchyně, kde i z obyčejné grilované klobásy dokáží udělat manu nebeskou lahodící navíc i oku. Pozor je ale… více...

Ohodnotit podnik

Restaurace U Pošty - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Se zahrádkou, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká, Vegetariánská

Nealkoholické nápoje:

Pepsi, Mattoni

Pivo:

Gambrinus, Plzeňský Prazdroj, Staropramen, Radegast

Ostatní:

Vstup psa na vodítku povolen

Podnik vhodný pro:

Oslavy a hostiny, Akce s kamarády

Ohodnotit podnik Restaurace U Pošty - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vynikající kuchyně, dostupné z centra, dobré prostředí. Jinými slovy fajn místo pro akce. Jen škoda, že se tady vážně krade. Už máme s kamarádem takovou zábavu: přijdeme na tři piva (jeden z nás je napřed, nebo si dá kafe, panáka atd.) a čekáme, co bude na účtě. Smutné je, že tady Vás neokradou jenom při desítce piv na účtě, ale i při pár kouscích.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Bohužel v teto restauraci se snaží perzonál opravdu okrádát. Nechápu proč se piva nepíšou na papír na stole !!! Jinak jídlo opravdu supr.

Interiér:
Celkové hodnocení:

Za poslední dva měsíce dvě návštěvy po cca 10 minutách, jen na vypití malého piva. Důvod? Neuvěřitelně hlasitá dunivá hudba typu techno, jednotvárná, oblbující. A zřejmá neochota personálu situaci změnit, ačkoli v sobotním odpoledni jsem byl jediným hostem (asi výsledek odpozujícího efektu. Na mou prosbu o ztišení se mi dostalo jen pokrčení ramen. Do této restaurace s tímto osazenstvem už nechci. A ostatní varuji !

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

bacha kradou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vynikající hospůdka, skvělá, ba famózní kuchyně, kde i z obyčejné grilované klobásy dokáží udělat manu nebeskou lahodící navíc i oku. Pozor je ale nutno dát na účtování. Obsluha se střídá na dvě směny, jedna je v pohodě, druhá Vám udělá vítr v peněžence. Při loňské oslavě narozenin mne tu okradli na panácích o cca 160 korun. Kolega, který tehdy odešel dříve, zaplatil svá tři piva a polévku, na závěr při placení je ovšem bylo nutno zaplatit znovu. Druhá směna je v pohodě, s tou tyto problémy nehrozí. Prostředí je velmi pěkné, posezení v této hospůdce je velmi fajn. Co je zejména v Praze vzácné, čepuje se tu po čárku, ne dva centimetry pod ni.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist