Restaurace Kozlovna - Restaurace, Hospůdka, Pivnice

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Restaurace Kozlovna

Praha 5 - Smíchov, Lidická 20

Restaurace, Hospůdka, Pivnice

Restaurace "Kozlovna" se nachází v centru Prahy 5 na Smíchově nedaleko křižovatky Anděl, v Lidické ulici číslo 20, přímo na zastávce tramvaje Zborovská. Při cestě tramvají z druhé strany řeky jsou první dveře druhého vozu přímo proti vchodu do Kozlovny. U nás si můžete pochutnat na Velkopopovickém Kozlu 11° Medium, čepovaném v té nejvyšší možné kvalitě přímo z tanků, dále na Černém Kozlu a pro ty z nás, kteří musí ještě dnes nebo zítra brzy ráno usednout za volant, máme Radegast Birell čepovaný.

Dnes 11:00 - 23:00

Restaurace Kozlovna - Kontakt

Restaurace Kozlovna
Lidická 20
150 00 Praha

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 23:00
Úterý 11:00 – 23:00
Středa 11:00 – 23:00
Čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek 11:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ano
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ano

Typ podniku: Restaurace, Hospůdka, Pivnice

Točíme

Birell

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

13.3.2013

Petr

V Kozlovně jsem byl včera podruhé a naposledy. Poprvé se mi stalo něco podobného co popisuje uživatel BLACK MAMBA, tedy velké neochota personálu.… více...

15.8.2012

black mamba

po přinesení prvníého piva jsme 50 minut čekali, než se objeví obsluha. Hospoda byla poloprázdná, bylo 15,30 hod. Na dotaz, zda budeme čekat dalších… více...

8.12.2011

Zuzka Š.

Velmi pěkně zařízená restaurace s dobrou kuchyní. Bohužel do té doby příjemnou atmosféru zkazila příhoda, kdy se při závěrečném placení na lístku… více...

Ohodnotit podnik

Restaurace Kozlovna - Vybavení podniku

Vybavenost:

Klimatizace, Wi-Fi, Tankové pivo

Typ podniku:

Restaurace, Hospůdka, Pivnice

Pivo:

Birell

Ohodnotit podnik Restaurace Kozlovna - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V Kozlovně jsem byl včera podruhé a naposledy. Poprvé se mi stalo něco podobného co popisuje uživatel BLACK MAMBA, tedy velké neochota personálu. Ovšem včerejšek naprosto předčil veškerá očekávání. S přáteli jsme se zapovídali a najednou tu byla 23. hod. V tu chvíli obsluha pustila nesnesitelně nahlas hudbu a po par minutách začali zhasínat světla a to bez jakéhokoliv předchozího varování, na blížící se konec pracovní doby. Když jsem se při odchodu zmínil před jedním číšníkem, podotýkám velmi slušně, že takovýto přístup mi nepřijde v pořádku, reagoval tak, že jsem radši odešel, abych mu nedal facku a ještě přes sklo na mě on a jeho kolegyně ukazovali různá gesta. Naprosto neuvěřitelné, hledám přirovnání k takovému jednání a chybí mi slova.

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

po přinesení prvníého piva jsme 50 minut čekali, než se objeví obsluha. Hospoda byla poloprázdná, bylo 15,30 hod. Na dotaz, zda budeme čekat dalších 50 minut na další pivo nám servírka odpověděla, že oni nic nedělají, protože se baví. Jaká pravda!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Velmi pěkně zařízená restaurace s dobrou kuchyní. Bohužel do té doby příjemnou atmosféru zkazila příhoda, kdy se při závěrečném placení na lístku objevilo několik položek navíc, které jsme určitě nezkonzumovali. Personál ani na okamžik nepřipustil, že chyba může být na jeho straně (možnost připsání položek na lístek v počítači omylem - u jedné číšnice jsme pití objednávali, jiná nám ho nosila atd. - stát se to může, jsme jen lidé.....) a jednal s námi téměř jako se zloději. Nakonec se odvolali na záznam z kamery, ze kterého poznají kdo má pravdu a později se nám ozvou kvůli případnému doplacení. Samořejmě se nikdo neozval. Toto je moje osobní zkušenost a ještě mám jednu zprostředkovanou - nedávno se podobná příhoda stala v této restauraci mojí známé.
Je škoda, že takto příjemně zařízená restaurace s dobrou kuchyní přichází o reputaci a klienty kvůli tomuto nefér jednání. Zřejmě se jim to i tak vyplatí.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Lezečky Ocún Ozone QC
1 992 Kč2 490 Kč
Koupit

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist