Restaurace Baterka - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Restaurace Baterka
 
 

Restaurace Baterka

Praha 1 - Staré Město, Bílkova 5

Restaurace

Vítáme Vás v našem restaurantu Baterka, který se nachází na rohu ulic Bílkova a Elišky Krásnohorské na Starém Městě.. Jedná se o nový typ gastronomického zařízení s moderně pojatým interiérem a pestrou nabídkou pokrmů z kvalitních surovin a to vše při zachování příznivé cenové relace. V našem jídelním lístku si můžete vybrat z široké nabídky českých specialit, pravých italských těstovin, francouzkých slaných i sladkých palačinek či gurmánských steaků. Připravené je pro Vás též polední menu s polévkou, pěti hlavními jídly a desertem. Děti si mohou vybrat ze tří nabízených jídel a je zde i nabídka několika dietních specialit. Veškerá jídla si můžete odnést s sebou v zatavených miskách vhodných i k ohřevu v mikrovlnné troubě. Akceptujeme platební karty a stravenky. Zdarma je k dispozici WIFI připojení (8 Mbit/s).

Dnes 11:00 - 23:00

Restaurace Baterka - Kontakt

Restaurace Baterka
Bílkova 5
110 00 Praha

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 23:00
Úterý 11:00 – 23:00
Středa 11:00 – 23:00
Čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek 11:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Plzeňský Prazdroj

Více Hodnocení

11.10.2018

Pavel Horák

Rozhodl jsem se navštívit tuto restauraci na základě reklamy na polední menu v mé poštovní schránce. Z poledního menu jsem si nevybral , a rozhodl se… více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

27.11.2013

Jarda

Moderní restaurace s profesionální obsluhou a skvělým jídlem. více...

26.3.2012

lenka

více...

Ohodnotit podnik

Restaurace Baterka - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi

Typ podniku:

Restaurace

Pivo:

Plzeňský Prazdroj

Ohodnotit podnik Restaurace Baterka - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Rozhodl jsem se navštívit tuto restauraci na základě reklamy na polední menu v mé poštovní schránce. Z poledního menu jsem si nevybral , a rozhodl se pro svíčkovou s knedlíkem za 179,-Kč z denního menu. S touto cenou nemám jakýkoli problém, ale mám problém s tím, že za tuto cenu dostávám sice pět solidně vyhlížejících knedlíků, ale pouze dětskou porci masa a zejména omáčky. Paradoxně mně více vadila ta omáčka, neboť knedlík bez masa jíst můžete, ale bez omáčky už nikoli, i když ve vazbě na 179,-Kč to chápu pouze velmi obtížně... Ačkoli s omáčkou na svém talíři nakládám jak se vzácností, tak prostě nevychází. Nenasycen a v nedobré náladě z titulu vyhozených 179,- Kč vracím čistý talíř se dvěma netknutými knedlíky, ke kterým jaksi nic nezbylo, a současně děkuji servírce za radu , že jsem si extra omáčku mohl doobjednat. Nemám proto uspokojivé vysvětlení proč tomu tak je, ale v takovéto restauraci si nedokážu představit že bych se ozval ,,pane vrchní, jednu omáčku navíc!!!,, , prostě mně to do etiky stolování v takovéto restauraci nezapadá , jak ze strany restaurace , tak ze strany mé hlášky do větru...Závěr z toho plyne evidentní. Pravděpodobně nejdražší nemusí znamenat zdaleka nejlepší a v této restauraci již nikdy více.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Moderní restaurace s profesionální obsluhou a skvělým jídlem.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist