Černý kohout - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Černý kohout

Praha 5 - Hlubočepy, Bublavská 308

Restaurace

Černý Kohout je součástí malebného areálu bývalého zemanského dvora vystavěného v Praze 5 - Klukovicích, pouhých 800m pod Barrandovem v těsné blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí, která je vzdálená z centra metropole pouhých 9 km cca 15 min. jízdy autem. Místo ve kterém se statek nachází, nabízí prostředí poklidné venkovské atmosféry ještě na území Hl. města Prahy a dosahu MHD. Základní kapacita restaurace je 100 míst. V případě potřeby vyšší kapacity nás neváhejte kontaktovat.

Dnes 11:00 - 22:00

Černý kohout - Kontakt

Černý kohout
Bublavská 308
152 00 Praha

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 22:00
Úterý 11:00 – 22:00
Středa 11:00 – 22:00
Čtvrtek 11:00 – 22:00
Pátek 11:00 – 22:00
Sobota 11:00 – 22:00
Neděle 11:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká, Steak
Dětský koutek: Ano
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Krušovice Zlatopramen
Heineken

Více Hodnocení

18.11.2019

Gabriela Dlouhá

Svatba
Pokud zvažujete svatbu u Černého kohouta, tak hodně štěstí. Měli jsme zde svatbu 31.8.2019 a rádi se s vámi podělíme o naše zážitky:
kladné:
více...

20.9.2019

Adam B

Pokud se Vám nechce pořádat svatba padesát kilometrů za Prahou, ale chcete mít klidnější, venkovštější ráz, sáhněte po Černém kohoutovi. My jsme zde… více...

1.7.2019

Ivan

Dne 29. 6. 2019 jsme zde měli svatbu s obřadem, hostinou i party. Přípravy i samotná událost proběhly naprosto perfektně. Lokalita i prostory jsou… více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

9.2.2019

Eva mI

Obsluha Byla jsem spokojená s obsluhou, prostředím i jidlem. více...

22.11.2017

Eva

Jestli si chcete nechat ZKAZIT jakoukoliv oslavu běžte ke Kohoutovi, ti vám to zařídí! My se tam BOHUŽEL rozhodli oslavit narozeniny a stala se z… více...

Ohodnotit podnik

Černý kohout - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Dětský koutek, Parkoviště, Se zahrádkou, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká, Steak

Sortiment - víno:

Sudová vína, Tuzemská vína, Zahraniční vína, Lahvová vína, Archivní vína

Nealkoholické nápoje:

Coca cola, Bonaqua, Kofola - točená

Pivo:

Krušovice, Zlatopramen, Heineken

Vaření:

Večeře

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština, Angličtina

Ostatní:

Vstup psa na vodítku povolen

Podnik vhodný pro:

Každodenní oběd, Rodiny s dětmi, Romantické posezení, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Prezentace,konference, Akce s kamarády, Relaxace

Ohodnotit podnik Černý kohout - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Svatba
Pokud zvažujete svatbu u Černého kohouta, tak hodně štěstí. Měli jsme zde svatbu 31.8.2019 a rádi se s vámi podělíme o naše zážitky:
kladné:
- krásné místo,
- hezky nazdobené a chutné jídlo, 
- milý personál v den konání akce

záporné:
- od prvního setkání po zaplacení zálohy nám bylo dáno jasně najevo, ať si nevymýšlíme a hlavně nic neměníme - kalkulace byla ŠESTKRÁT chybně spočtena - v řádech tisíců (jistě jen náhodně jsme byli na straně ošizených vždy my). Pokaždé, když jsme na to upozornili, tak jsme neslyšeli žádnou omluvu, jen naštvaní a nerudné, že to teda opraví.
- jídlo a nápoje mají dražší, to jsme skousli a připravili se na to. Na co jsme se ovšem nepřipravili, že nějakým zázrakem hosté už po 2 hodinách spotřebují rozpočet na celou svatbu v nápojích (dali jsme si ho orientačně 300 korun na osobu). Dodnes nechápu, zda pili jak protržení, či došlo k matematickému omylu ze strany obsluhy. Omylu...
- nesmyslné svatební menu.. Nejlevnější bylo za 485 Kč na osobu. V přepočtu na gramy to bylo 750 gramů/osoba. Paní Máchová rovnou dopředu říkala, že to stačit nebude (měli jsme odpolední stavbu a raut se otevíral od 16:30, takže jsme chtěli jen pozdní oběd/večeři). Přiobjednali jsme tedy 10kg kýtu a menu jsme objednali o 15 porcí víc. Tím pádem to dělalo cca 1 kg jídla na osobu na odpoledne/večer + neomezeně dort a k mému překvapení byl raut velmi rychle pryč. Nejde mi do hlavy, jak je toto možné. Finančně bychom mohli každému ze stálého menu objednat hned několik jídel a lidé by podle mě byli najezeni více a levněji.
- na to, jak si Kohout hraje na lepší restauraci, tak ubytování odpovídá ubytovně. Což se tedy pro první manželskou noc vůbec nehodí. Cenu už raději neřeším..
- Černý kohout bez povolení stáhl fotky z facebookového účtu a dal si je na své stránky jako příklad svatby, co umí udělat. Upozorňujeme, že vše jsme si zajišťovali sami  a oni to sprostě uvedli jako ukázku toho, jak umí hezky naaranžovat a zorganizovat svatbu. 

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Pokud se Vám nechce pořádat svatba padesát kilometrů za Prahou, ale chcete mít klidnější, venkovštější ráz, sáhněte po Černém kohoutovi. My jsme zde naši svatbu oslavili 13.9.2019 a byli jsme moc spokojeni. Paní provozní Máchová někdy, pravda, odpovídá po delší době, což se však při rodině dá pochopit. Jinak milá, ochotná, sejde se s Vámi kvůli ladění posledních detailů i ve všední den o půl deváté večer, ač má doma děti. Výzdobě se meze nekladou ("Když to tady nepodpálíte, dělejte si, co chcete"). Prostředí krásné, výhled do přírody parádní. Pan vrchní Pavel se smekal od rána do večera, ještě nás uháněl kvůli krájení dortu, na který jsme samozřejmě zapomněli. K jídlu jsme se, jako správný ženich a nevěsta, moc nedostali, ale to, co jsme stihli, bylo skvělé. Nevíme, čím byly způsobeny negativní zkušenosti některých z Vás, ale my si nemůžeme na nic stěžovat a můžeme Černého kohouta s čistým svědomím doporučit.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dne 29. 6. 2019 jsme zde měli svatbu s obřadem, hostinou i party. Přípravy i samotná událost proběhly naprosto perfektně. Lokalita i prostory jsou krásné, jídlo všem moc chutnalo a celý personál - od obsluhy, kuchaře až po vedení - byl příjemný a velmi ochotný. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme místo všem doporučit.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Obsluha Byla jsem spokojená s obsluhou, prostředím i jidlem.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Jestli si chcete nechat ZKAZIT jakoukoliv oslavu běžte ke Kohoutovi, ti vám to zařídí! My se tam BOHUŽEL rozhodli oslavit narozeniny a stala se z toho TRAGIkomedie..ve které hrála hlavní roli jejich obsluha, jestli se to vůbec tak dá nazvat! Rezervace jsme měli pro 14 osob, když jsme přišli, nechápali jsme..
-stoly nebyly u sebe (tam se nad tím nikdo ani nepozastavil) a sami jsme si je museli šoupnout k sobě
-židlí bylo jen 12??!!
-jídlo předražené a za ty peníze neodpovídající
-a již zmíněná obsluha, jedním slovem tragická! Nikdo nepotřeboval, aby se tam na nás někdo zubil jak aligátor, jelikož tam se všichni na vás tváří tak, že je víc už snad ani otravovat nemůžete, ale když na nás začal ŘVÁT číšník za barem ..AŤ SI JDEME SEDNOUT NA ZADEK, ŽE PŘIJDE, AŽ BUDE MÍT ON ČAS!!! (a to bylo upozorňuji potom, co jsme čekali hodinu i na blbý pití). Tak to už bylo trochu silné kafe. Takže jsme si totálně zkazili oslavu, protože jsem se tímhle ... začala hádat, ať si uvědomí, kdo je a začne se tak chovat, protože tohle člověk nezažil ani v té nejhorší putice!! Člověk na to už opravdu koukal spíš jak na komedii. Chtěli jste natočit za barem pivo - nadlidský úkol!, chtěli jste si dát panáka - nemožné! Ten za barem vždy jen nahodil výraz - nešťastníka - co to po mně furt chcete???!!! Nezbývalo než se tomu smát.. takže, když za námi pak pří PŘI TANCI přišla servírka, když ještě hrála kapela a všichni byli na parketu, ať jdeme zaplatit - říkám taky si počkáte, půjdeme až mi budeme mít čas!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dne 15. 9. 2017 jsme měli svatbu v protorách restaurace Černý Kohout.Už předchozí jednání s paní Máchovou probíhalo dobře, ve všem co jsme si přáli nám vyšli vstříc a náš svatební den dopadl nad naše očekávání. Svatební tabule a celá místnost byla krásně nazdobená, v barvách, na kterých jsme se dopředu dohodli. Obřad nemohl být v obklopení Prokopského údolí romantičtější. Vše bylo dobře zorganizované a šlapalo jak mělo. Dostalo se nám všech svatebních zvyklostí, jídlo bylo výborné a porce možná až zbytečně velké. Raut jsme si dopředu sestavili podle našich představ. Jídlo všem moc chutnalo a všichni si moc chválili náš výběr restaurace. Celkově jsme moc spokojení a jsme rádi, že jsme náš den uspořádali právě zde. Budeme na něj vzpomínát a Černého kohouta určitě rádi znovu navštívíme.
Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Prijemne posezení v útlumem prostředí. Obsluha příjemná. Jídlo skvele. Přijdeme zase

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

S paní provozní, která měla velice vstřícné jednání, jsem domlouvala akci pro cca 35 lidí. Paní provozní mě sice upozornila, že soubežně s naší akcí se koná jiná akce, ale byla jsem ujištěna, že to nebude mít na průběh naší akce vliv. Zádrhely nastaly hned ze startu akce. Nevybíravým způsobem nás personál vykázal z parkoviště přímo u restaurace. Paní provozní se mně za to sice později omluvila, ale byla to dost nečekaná nepříjemnost, vzhledem k tomu, že jsme se sjížděli z celé republiky. Přestože bylo jasně vykomunikované, kolik porcí jídel se objednává a neplánovaně přišel pouze 1 člověk navíc (pro kterého personál - podle tvrzení - jídlo dodatečně připravil) počet jídel neseděl, někteří nedostali objednané zákusky. Odpoledne, kdy lidé dostávali chuť / hlad na další jídlo, personál nenabídl jídelní lístky a nám začalo docházet, že ačkoliv jsem několikrát zdůrazňovala, že akce bude trvat určitě do pozdního odpoledne, byli jsme jednoduše odsunuti na vedlejší kolej na úkor jiných, současně probíhajících akcí a kromě obsluhy zajišťující pití, se o nás nikdo nestaral (mimochodem normální pivo došlo cca v 15:30, později měli na čepu jen zelené, které ne každému vyhovuje). Nebýt zásob jídla z domova původně myšlených pro děti na cestu a tyčinek a brambůrek, které nám, jako jediné personál nabídl odpoledne, těžko bychom vydrželi do cca 18:30... Úroveň prostředí - WC katastrofa - pomočené záchody, na zemi načvachtané, rozmotané záchodové papíry (jedna z příbuzných personál na tuto skutečnost upozornila a vysloužila si kroucení očima a měla pocit, že personál otravuje), před vstupem do restaurace na zahrádce zvratky pod stolem z předchozího večera. Na sice pěkně nachystaných stolech chyběly solničky, párátka, teplé nápoje byly podávány bez sladidel. Vrchol byl, když jsme s příbuznými zpětně probírali jednotlivé nedostatky, zjistili jsme, že některým bylo započítáno jídlo, které vůbec neodostali - obsluha na začátku akce vzala seznam účastníků a jejich jídel tak, jak byly objednány, přepsala je do počítače, ale např. v mém případě, kdy jsem vyslala platit manžela, manžel netušil, že jsem nedostala objednaný cheesecake a sumu jednoduše zaplatil... Na jídle bylo znát, že bylo připravováno hodně dopředu - vlažná polévka, vlažné druhé jídlo. Pokud v tomto zařízení plánujete akci, ujistěte se, že souběžně s vámi neprobíhá další akce, pak se můžete dočkat nemilého překvapení, jako my. 1 hvězdička je za snaživou a milou barmanku, která byla jediným světlým bodem restaurace.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dnes jsme se rozhodli po krásné projížďce na bicyklech naobědvat a trochu si vydechnout v této restauraci. Po odložení kol v přední části hostince, jsme se uchýlili do venkovních prostor na zahrádce, kde bylo doslova přeplněno stravujícími se hosty. Obsluha kmitala jako zběsilá, aby uspokojila všechny hosty. Po přisednutí si, k mladému páru, ale ani po deseti minutách, jsme se obsluhy nedočkali a, proto jsme se rozhodli, přemístit se dovnitř. Během cca. 5 – 10 minut, k nám přišel vrchní, u kterého jsme si objednali pití., to nám na stylovém stolu z masivu pře námi přistálo skoro ihned. Po té jsme zhruba tak po cca. Dalších 5 - minutách objednali Burger a hermelín. Než jsem stačil dopít druhé pivo, tak nám přinesli jídlo. Takže po přečtení recenzí níže napsaných, jsme si stopli, jak asi dlouho bude příprava našich jídel trvat. Jídlo před námi přistálo po 30 minutách, což si myslím, že je s ohledem na obsazenost restaurace normální výkon, jak na přípravu tak i kvalitu přinesených pokrmů. Jídlo bylo teplé a standardně chutné. Obsluha si spletla mé černé pivo se světlým, po upozornění na chybu, mi bez jakých koly poznámek, úšklebků přinesli to správné. Obsluha byla ochotná, příjemná. Prostředí bylo stylové a příjemné. Já nejsem žádný pijan, ani pivař, ale pivo zde mají opravdu výborné. Tím myslím, dobře propláchnuté a udržované trubky, dobře sycené i vychlazené.

Služby:
Celkové hodnocení:

Při odpolední procházce Prokopským údolím nás napadlo navštívit tuto restauraci a tak jsme cíleně šli s malou neteří 2,5 roku a štěnětem do této restaurace s domněním, že si konečně po dlouhé zimě sedneme na zahrádku a budeme mít příjemné odpoledne.. Když jsme došli k restauraci, sedli jsme si ke stolu u dětského hřiště. Po 15 minutách čekání se brácha odhodlal a šel dovnitř, alespoň objednat pití - ovšem u baru nápis "Objednávky na baru nepřijímáme" a nepříjemný číšník, který řekl "Já bych vás ale obsloužil".. Brácha přinesl, alespoň jídelní lístek a dále jsme čekali na pana číšníka, po dalších 20 minutách jsme se zvedli a odešli jsme pryč, značně naštvaní, protože jsme se opravdu těšili, že si dáme, alespoň něco k pití.. Upozorňuji, že se jednalo o všední den a v restauraci nebyl nikdo a na zadní zahrádce asi 3 stoly!! Servis tedy absolutně nefunguje, nepříjemný číšník, který nás u stolu nenavštívil za celých 35 minut ani jednou. Ale řekněte mi co má člověk dělat, když si chce dát v restauraci pití a na baru objednávky nepřijímají a číšník nemaká.. Nikdy více, nikomu nedoporučuji, nechápu, že tato restaurace s takovým přístupem ještě vůbec funguje. České gastro k nezaplacení..

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Bydlím kousek a bohužel Černý Kohout je jediná restaurace relativně v přírodě a s hezkým a čistým prostředím pro děti. Tímto výčtem kladů bohužel také musím končit. Číšníci se tu střídají jako na běžícím páse a ti, co jsou tam teď, konkrétně včera 27.7. 16 naprostá katastrofa. Nepříjemný až drzý, zpomalený.. Včera poprchávalo a zahrádka i když je z poloviny pod střechou byla úplně uzavřená právě tímto číšníkem. Přišli jsme se dvěma malými dětmi a tudíž nechtěli být zavření uvnitř hospody, kde je naprosto hrozný vzduch, žádala jsem číšníka, zda nám může zahrádku otevřít, že si budeme chodit pro pití k baru. Řekl, že v žádném případě a ještě mi řekl, ať si hlavně nesedáme ani na přední zahrádce (ta zabarikádovat k jeho spokojenosti nejde) že prý aby to neviděli ostatní a nemusel tam chodit. Vyloženě líná a nevstřícná osoba, ostatní jsou až na pár výjimek také nepříjemní. Jídlo se velmi zkazilo. To jejich grilování je příšerné. Za necelé dvě stovky vám přinesou nakrájená vysušená kuř. prsa bez jakéhokoliv dipu, hnus. Žádost o kohoutkovou vodu do karafy byla také neúspěšná. Možná by měl majitel navštívit Plzeňku na Barrandově, to je nebe a dudy. Už mě tam nikdo neuvidí. Brožová

Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Rád bych se zastal většinou špatně hodnoceného obsluhujcího personálu. "Sales and marketing manager" pan Harajda prachbídně oceňuje práci svích podřízených. Ve stylu a trendu dnešních gastropodnikatelů "nelíbí, můžeš jít" vyplácí hodinovou mzdu tak nízkou že lidově řečeno, sám by za své číšnické éry do práce ani nevstal. Mimo to, co už je do nebe volající, většinu těchto mizerně placených lidí v rámci "úspor" nepřihlašuje. Přihlásí pouze tzv. "skelet" aby to uchlácholilo úřady. Těžko pak čekat profesionální a milí přístup za 70,-/hod. A vážení spoluobčané, ruku na srdce, ať je to v jakémklov podniku, vy se těch ze slušnosti 10% taky asi nikdy nenaučíte. Že? Tak se nedivte...

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Po velkem hledani mista svatby jsme se rozhodli pro restauraci Cerny Kohout - horni sal s horni i dolni terasou. Naprosta spokojenost s pristupem pani Macove a jejiho muze, kteri restaurci ridi. Jidlo bylo vynikajici, cokoli jsem si vymyslela:-) bylo mozne. Vrele doporucuji a jeste jednou uprimne diiiky!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vzhledem k tomu,že bydlim poblíž, párkrát jse!m tento podnik už navštívila. Ikdyz je prostředí hezke, jídlo však nic moc(pokaždé vysušené) a obsluha přímo otřesna.. Pomalá, účtuje vám věci které jste ani neměli (nemyslím,že by to na vás zkoušeli,spíš jsou tak zmatení) a v podstatě si vás skoro nevšíma. S prázdnými sklenicemi jsme tam čekali tak půl hodiny s tím že už radši zaplatime protože nemáme vůbec možnost si ještě něco objednat a další půl hodinu jsme čekali na zaplacení ikdyz šel přítel poprosit o účet až k baru a pak jsme se museli ještě jednou připomínat. Číšník pak u stolu prohodil něco o tom,že mají frmol..sorry ale frmol si představují trošku jinak,hospoda byla poloprazdna. Takže za mě velké NE!škoda, vyměnit obsluhu,kuchaře a provozního a bude to TOP hospudka

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

návštěva 12.7.2015 celá rodina,účet přes 1700Kč_
gnocchi a la carbonare mastné,na dně talíře plno mastného tuku_tatarský biftek světlé maso,kolem hovězího masa ani nešel_špagety s tmavým zaschlým masem nechutné_žebírka nebyla čerstvá_ káva za 69Kč-vodová_shrnuto drahé a špatné_
plus:hezké okolí_ už nikdy

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Do restaurace chodíme asi 5 let a nebývalo to špatné, ale nyní to vypadá, že se možná změnil kuchař, provozní a nebo majitel. Obsluha po několikáté spíše podprůměrná. Hřeb byl dnes v podobě plesnivého chleba ke křídlům a salát plný písku. Když jsme to ukázali obsluze dostali jsme slevu v podobě dvou piv, to už mluví za vše. Definitivně zde končíme :(

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ppote co jsem v restauraci sedela cca 15 minut bez vsimnuti jsem si vybojovala jidelak s napojakem, servirka mi donesla anglicky. To je drobnost. Nicmene se me ani nezeptala co si dam k piti a tak jsem , vzhledem k me vyprahlosti, byla nucena jit objednat na bar. Pote jsem objednala jidlo,ktere k memu zjisteni, jiz nemeli. Nemeli ani druhe objednane (to byly 4 hodiny odpoledne). Treti se ku velkemu uspechu podarilo objednat. V restauraci mohlo byt cca 10 lidi. Presto jsem na jidlo cekala pomerne dlouho. Ceny pomerne vysoke a nekomparatibilni se sluzbami ktere nabizeji. Jidlo bylo uchazejici. Prostredi take pekne. Skoda, ze si to tak kazi.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Náš dnešní pokus oslavit v Černém kohoutovi kulaté narozeniny (12 lidí u stolu, předem objednáno) ztroskotal na chování personálu. Na jídlo jsme čekali déle než hodinu, po objednání prvního nápoje si nás už nikdo nevšímal. Číšníky jsme museli neustále nahánět, a neměli jsme úspěch, dokud jsme jednomu z nich nezatarasili cestu kočárkem. Náš stůl byl uprostřed hlavní místnosti, kde kromě nás byl jen jeden pár, ale personál nás ignoroval a procházející číšník se díval na opačnou stranu. Měli jsme s sebou hodně vysokou částku a byli jsme připraveni ji utratit, ale podařilo se nám objednat sotva za pětinu z ní. Ještě nikdy jsme si na žádné oslavě v restauraci nepřipadali tak nežádaní. Jak jsme si všimli, na to, že personál chodí kolem a dívá se jinam, si dnes stěžovali i další lidé. Zkažené narozeniny se dají těžko napravit. Jídlo nebylo špatné, ale do Černého kohouta už nikdy!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Prostředí nádhera, obsluha jak kdy, když mají frmol, tak dokáží být velice nepříjemní, že po nich něco chceme. Jídlo je už horší...za ty ceny by člověk čekal jinou kvalitu. Možnost bezmasých jídel je mizerná a bez nápadu.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Prostředí krásné a útulné, obsluha pozorná, ale jídlo už nikdy. Maso se nedalo ani ukrojit jak bylo suché a zpečené a knedlíky gumové, že jsme je neuřízli ani steakovým nožem. To by se nemělo stát ani v nejhorším bifetu na nádraží.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Maximální spokojenost. Jidlo vynikajici, obsluha milá, prostředí super. Doporučuji návštěvu spojit s výletem do Prokopského údolí.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Restaurace mne velice mile překvapila. Díky novému vedení je vše super. Obsluha příjemná, jídlo vynikající a prostředí velice hezké a relaxační. :)
Jistě všem doporučuji.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Prostředí je perfektní, škoda že obsluha působí dojmem, že ji všichni otravují. Po dopití prvního pití se slečna/paní ani nezeptala, jestli si dáme další a to jsme čekali na jídlo. Seděli jsme venku, bylo pěkné počasí a tak jedno z našich jídel byl grilovaný hermelín. člověk by čekal za tu cenu něco jiného než pouze ohřátý hermelín ještě v původním obalu na grilu a taktéž i bez vyndání z něj servírovaný na talíři. Navíc jídlo stydlo i s nějakým dalším cca 4 minuty na pultíku u grilu než se obsluha uráčila pro jídlo dojít, i když chlapík zvonil. Slečna ani nepoděkovala a nerozloučila, nedali jsme jí žádné spropitné, které se opravdu nezasloužila. Shrnutí: prostředí paráda, obsluha katastrofa (třeba jiná směna je lepší, těžko říct), jídlo půl na půl.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Stylové prostředí, ovšem jídlo otřesné, obsluha otřesná, celkový zážitek otřesný

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Vodácká helma Hiko WW
1 521 Kč1 790 Kč
Koupit

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist