Ambrózie Restaurant - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Ambrózie Restaurant

Praha 4 - Vršovice, Moskevská 415/1

Restaurace

Dnes 11:00 - 3:00

Ambrózie Restaurant - Kontakt

Ambrózie Restaurant
Moskevská 415/1
101 00 Praha

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 24:00
Úterý 11:00 – 24:00
Středa 11:00 – 2:00
Čtvrtek 11:00 – 2:00
Pátek 11:00 – 3:00
Sobota 11:00 – 3:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Kuchyně: Česká, Rybí, Steak
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Hoegaarden

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

12.2.2016

helena

Šla jsem se svou dcerou navštívit tuto restauraci. Než-li jsme sem šli, byly jsme na večeři v nedaleké restauraci "Stela", kde jsme opravdu výborně… více...

26.4.2015

Martina

Číšník nás okradl, byl arogantní. více...

Ohodnotit podnik

Ambrózie Restaurant - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká, Rybí, Steak

Pivo:

Hoegaarden

Ohodnotit podnik Ambrózie Restaurant - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Šla jsem se svou dcerou navštívit tuto restauraci. Než-li jsme sem šli, byly jsme na večeři v nedaleké restauraci "Stela", kde jsme opravdu výborně pojedly. Říkaly jsme si co s načatým večerem ? Rozhodly jsme se ,že do Ambrozie zajdeme ještě zakončit náš společný večer tanečkem a vínkem.
To co jsme ale zažily u vstupu , to se mě ještě za celý můj život nestalo.
Jsem již paní v letech, přesto se ráda pobavím. U vchodu stáli dva muži / pokud se to tak vůbec dá říct, ale nechci býti vulgární / a ti nám oznámili, že nás nevpustí dovnitř. Nejprve to zkoušeli , že prý jsme opilé, potom, že prý jsme již někde byly a že bychom u nich v podniku již nic nekonzumovaly, nakonec , že prý je plno. Podotýkám, že mezitím tam vpouštěli jiné návštěvníky. Vůbec jsem jejich chování vůdči nám nechápala. Žádala jsem je ať zavolají provozního,či vedoucího ,odpověď zněla, že ten nemá na toto čas.Nakonec nás dosti neurvale vystrkali až na ulici. Byly jsme z jednání těchto rádoby zaměstnanců dost v šoku. Na závěr chci říct,že v tomto podniku jsme byly již několikrát předtím a nikdy se nám nic podobného nestalo. Je s podivem,že tito "vyhazovači" mají tu moc nevpustit hosta do podniku asi jen proto,že jsme se jim nelíbily, anebo snad čekali na nějaké to všimné ??? Pro tento podnik jsou ti hoši jen ostudou a nikoli přínosem. Zanedlouho po tomto incidentu se něco podobného stalo mé přítelkyni, která byla do tohoto podniku pozvána na oslavu narozenin. Stejná ochranka, či co to je, ji a její kamarádku nechtěli pustit dovnitř s tím, že jí nemusí nic vysvětlovat. Nakonec po tel.rozhovoru s oslavencem, který pro ně přišel ke vchodu je tam konečně vpustili. Myslím si , že vedení tohoto podniku by si mělo dobře rozmyslet koho si ke vchodu postaví. Tito zaměstnanci rozhodně podniku dobré jméno nedělají.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Číšník nás okradl, byl arogantní.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist