Pro Guinness - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Pro Guinness - Kontakt

Pro Guinness
V Aleji 483
504 01 Nový Bydžov

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Plzeňský Prazdroj Velkopopovický kozel

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

18.8.2011

majkl

více...

14.8.2011

Pepan

Dobrý den ve spolek!Včera večer jsme se s přítelkyní a kamarády stavili v guinesu,že v klidu posedíme a poklábosíme ale bylo to uplně jinak!Čekání na… více...

Ohodnotit podnik

Pro Guinness - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Pivo:

Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický kozel

Ohodnotit podnik Pro Guinness - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dobrý den ve spolek!Včera večer jsme se s přítelkyní a kamarády stavili v guinesu,že v klidu posedíme a poklábosíme ale bylo to uplně jinak!Čekání na pivo a jídlo bylo flustrující a nezapomenutelný zážitek,na který nezapomeneme a nechceme dalším lidem toto zažít!Místo klidné zábavy jsme byly vystaveni stresujícím tvářím neschopné arogantní obsluhy jinak krásného podniku!Proč to dáváte vůbec vyhlásit městským rozhlasem,když nejste schopni obsloužit hosta do 15 MINUT!!!!Vám tam přijde pár lidí a nic nestíhá obsluha!Proč proto něco neuděláte pozitivního pro spokojenost zákazníků a chodu restaurace!Víte že o pouti lidé rády šmajdají po městě a rády utrácejí jednou za rok peníze!A vy to prostě zabijete neschopnou obsluhou.Proč si nedáte ještě jeden menší bar pod terasu kde bude uplně dostačující k výčepu piva,limo,káva,kořalka!Se podívejte na chod Pizzerie kde mají výčep i v průchodu se suprovou obsluhou!Proto už do guinesu raději nepřijdeme ale sedneme si raději u fantastické pizerie nebo metrixu.Kdyby tam včera přijel pan Zdeněk Pohlrajch tak by vás musel vyházet s prominutím z oken!

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist