Budvarka - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Budvarka

Most, Zdeňka Fibicha 2832

Restaurace

Patří již jedenáctým rokem mezi tradiční restaurace, jejíž návštěvu byste si v Mostě neměli nechat ujít.Najdete nás v ulici Zd. Fibicha pod Neprakta klubem. Obdivovatelé tradičního stylu určitě ocení interiér restaurace s historickými artefakty, s přírodním materiálem a staročeskou výzdobou, ale především dobré lidi, dobré jídlo a dobré pití. Tohoto si u nás můžete užívat plnými doušky. Široká nabídka minutkové kuchyně, ale především speciality, kterými je naše kuchyně vyhlášená, uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky. Pečené koleno, vepřová žebírka či pikantní křidélka a další pokrmy, které najdete jen u nás. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů tradičního piva Budvar. A protože v každé pořádné "hospodě" má být hodně veselo, můžete se těšit na večery s možností sledování sportovních nebo hudebních přenosů ve špičkové kvalitě. Pro dobrou zábavu jsou k dispozici dva kulečníkové stoly a šipky. Samozřejmostí je klimatizace celého prostoru. Dále je pro všechny "milovníky čerstvého vzduchu" připraveno posezení na naší letní terase s kapacitou 40 hostů. Restaurace disponuje kapacitou 150 míst v interiéru a dalších 40 míst je možno využít na naší sezónní terase. Pokud se budete chtít o krásy "Budvarky" dělit jen v uzavřené společnosti, stačí zavolat a rezervovat si místa. Váš večírek s přáteli nebo rodinná oslava je pro nás milou povinností, Vaše spokojenost je pro nás výzvou. A pokud chcete vědět, jestli vše co tu píšeme je pravdou, najděte k nám cestu.

Dnes 11:00 - 00:00

Budvarka - Kontakt

Budvarka
Zdeňka Fibicha 2832
434 01 Most

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 00:00
Úterý 11:00 – 00:00
Středa 11:00 – 00:00
Čtvrtek 11:00 – 00:00
Pátek 11:00 – 01:00
Sobota 11:00 – 01:00
Neděle 11:00 – 00:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Budějovický Budvar Hoegaarden

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

19.10.2013

Zdenka

V minulosti oblíbená a často navštěvovaná restaurace. Po změně obslužného personálu nikomu nedoporučuji. Přechytralá servírka, která u stolu účtuje… více...

Ohodnotit podnik

Budvarka - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Pivo:

Budějovický Budvar, Hoegaarden

Ohodnotit podnik Budvarka - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V minulosti oblíbená a často navštěvovaná restaurace. Po změně obslužného personálu nikomu nedoporučuji. Přechytralá servírka, která u stolu účtuje za stejný sortiment hostům různé ceny (presso a jemně perlivá voda 48,- a součsaně 68,- Kč), nesmyslně dolévá víno z otevřené láhve na stole hostů (chápu první nalití, ale pak už je to vážně naše věc, akorát tím narušuje náš rozhovor). Obědy jsem zde už zcela vypustila, protože obsluha nestíhá, číšník je arogantní, zmíněná servírka mluví hodně a často úplně z cesty (nevím, na čem jede). Takže kdo má dost času a je trpělivým tvorem, popř. plní bobříka tolerance a pokory, ten pak vzhůru do podniku, protže jinak je zde prostředí vcelku příjemné. Kdo je ovšem trošku více vnímavější a citlivější si určitě jako host připadat nebude, i když bude zmíněnou servírkou a číšníkem s úsměvě oslovován dámou.
Já zde po dnešní zkušenosti vypustím i víkendová a večerní posezení s přáteli. Takže jsem už nikdy více, bude-li tu i nadále tato obsluha.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist