Hotel EPOPEJ - Restaurace, Pizzerie, Bar, Hospůdka, Pivnice, Fast Food

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Hotel EPOPEJ - Kontakt

Hotel EPOPEJ
nám. T.G.Masaryka 27
0 Moravský Krumlov

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 9:00 – 22:00
Úterý 9:00 – 22:00
Středa 9:00 – 22:00
Čtvrtek 9:00 – 22:00
Pátek 9:00 – 23:00
Sobota 10:00 – 23:00
Neděle 10:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká, Rybí
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace, Pizzerie, Bar, Hospůdka, Pivnice, Fast Food

Točíme

Gambrinus Plzeňský Prazdroj

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

20.7.2015

Mira

Dnes jsme měli cestu do Krumlova a rozhodli se v hotelu Epopej najíst.
Bylo 14:00, když jsme dorazili k hotelu, z venku jsme viděli v restauraci… více...

24.6.2015

Luděk

Oč honosnější název tenhle podnik má, o to otřesnější zážitek čeká uvnitř. Pánské WC páchne jak na tom nejzaplivanějším nádraží. Na příchod obsluhy… více...

28.5.2015

Vlastec

Dnes jsme s přítelkyní po krásném cyklovíletě zavítali do hotelu Epopej.
Po vstupu do restaurace se nás ihned ujal mladý, leč mírně prošedivělý… více...

24.5.2015

Zadražil

pokud chcete zažít opravdu něco neobvyklého, doporučuji navštívit hotel Epopej. Strávil jsem v restauraci osm hodin na večírku a zážitků bylo… více...

21.2.2015

Pája

Interiér restaurace je velmi zachovalý a vypadá opravdu pěkně na to, že vznikl začátkem 90.let. Po průchodu kolem herního koutku po pravé straně… více...

Ohodnotit podnik

Hotel EPOPEJ - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Bezbariérový přístup, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace, Pizzerie, Bar, Hospůdka, Pivnice, Fast Food

Kuchyně:

Česká, Rybí

Pivo:

Gambrinus, Plzeňský Prazdroj

Zábava:

Billiard

Jazyková vybavenost obsluhy:

Angličtina

Podnik vhodný pro:

Kouření zakázáno

Ohodnotit podnik Hotel EPOPEJ - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dnes jsme měli cestu do Krumlova a rozhodli se v hotelu Epopej najíst.
Bylo 14:00, když jsme dorazili k hotelu, z venku jsme viděli v restauraci prostřené stoly s příbory a ubrousky, tak hurá dovnitř, u vchodu mírný odér z toalet, kam jsem proto ztratil odvahu si odskočit, tak rychle do restaurace, tam byl vzduch ještě hustší než plivance v popelníku na vajgly před hotelem.
Prázdná restaurace, všechny stoly, prostřené slavnostně, bohužel ubrusy tomu skvrnami a vzhledem absolutně neodpovídaly, popsal bych to asi jako 50 odstínů fleků.
Našli jsme si ten, aspoň nejméně pobryndaný, přitom jsme prošli skoro až dozadu, sedli si a vzali denní menu, to nikterak nenadchlo, tak jsme se rozhodli pro jídelní lístek, po pěti minutách došla slečna servírka v tričku a legínách se zástěrou, aby nám sdělila že už nic nevaří, protože je ve 14:00 pozdě a kuchař tam už není, asi jsme měli tentokrát štěstí!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Oč honosnější název tenhle podnik má, o to otřesnější zážitek čeká uvnitř. Pánské WC páchne jak na tom nejzaplivanějším nádraží. Na příchod obsluhy čekáte tak dvacet minut. "Servírka" ve špinavém vasilovi a sešmatlaných pantoflích se vás v poledne zeptá jestli budete jíst :-P, přitom pořvává po restauraci na pouliční děcka, aby nechodily do herny, která je naproti a je zcela bez personálu.
Na polévku čekáte dalších dvacet minut, nicméně ještě než ji stihnete dojíst, už máte na stole druhé jídlo... no jídlo ehm, blivajz to byl.... Prostě pokud se chcete vrátit do slavné scény s Felixem Holzmanem - Řízek alias restaurace U Nudle tak směle vyražte do Moravského Krumlova :-P

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dnes jsme s přítelkyní po krásném cyklovíletě zavítali do hotelu Epopej.
Po vstupu do restaurace se nás ihned ujal mladý, leč mírně prošedivělý číšník,který nám ochotně poradil s výběrem vhodného nápoje po náročné cyklistické tůře. Nápoj měl ideální teplotu, míra v pořádku, čepica jak kráva, jo a dokonce to chutnalo jak pivo.
Po požití iontového nápoje jsem si poručil kávu. S tou mi poradila velice pohledná servírka. Espresso bylo skutečně espresso a bylo servírováno tak, jak se nevidí ani v některých kavárnách. Paní servírka nám pověděla něco málo o kávě illy, číšník poradil s cestou.
Pak jsme se rozjeli k domovu. Bohužel nemohu ohodnotit pěti body, poněvadž mi chyběla obsluha nahoře bez.( zamyšlení do budoucnosti).

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

pokud chcete zažít opravdu něco neobvyklého, doporučuji navštívit hotel Epopej. Strávil jsem v restauraci osm hodin na večírku a zážitků bylo nepřeberně, takže jen namátkou: objednaná láhev vína je přinesena ke stolu s tím , že si ji zákazník otevře sám. Na hrdle háhve je navlečena cenovka o rozměru cca 4x6 cm a přes celou je fixkou napsána cena , např.:180.-, to aby u ostatních stolů věděli, že na to máme. Při objednání téhož vína ještě jednou, přinesli správnou sortu vína, ale polosuché místo suchého a když byl číšník upozorněn, že se nejedná o totéž víno, porovnal obě láhve a zcela nadšeně nám sdělil, že našel na etikatách přecejen shodu: shodoval se ročník....,při objednání kávy přímo na baru se barmanka otočila ke kávovaru, že tedy spustí stroj a v tom si všimla, že vedle kávovaru stojí (bůh ví jak dlouho) káva hotová. Bez uzardění a dokonce s radostí, že zákaznik bude okamžitě obsloužen, kávu na bar podala...., o jídle a jeho způsobu podávání se ani zmiňovat nebudu.…A teď z jiného soudku: už před vchdem do hotelu vás přivítá cosi, co má být snad venkovní posezení - pamatujete na nádražní bufety z minula? Tak to přesně ono. Plné popelníky, nedopitá piva, požbrndané stolky . Podlahový rošt hlavního vstupu do hotelu plný , ale doslova plný vajglů....na WC bez papíru, s uvolněnou klikou u dveří, s vodovodnimi kohoutky volně se pohybujícími v porcelánu umyvadel, s předčasným automatickým zhasínáním v prostoru toalet bez denního světla.…..nebylo možné si nevšimnout personálu kuchyně, který bez zábran chodil kouřit na již zmíněnou "předzahrádku" hotelu. Kdyby si na to vzali aspoň čisté zástěry...shrnuto, sečteno: amatérismus , kde se člověk podíval! Nikdo nikdy mne tam už nedostane, ale vám, co jste tam nebyli a toužíte po nových, silných zážitcích hotel Epopej vřele doporučuji! Přeji pěkný den!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Interiér restaurace je velmi zachovalý a vypadá opravdu pěkně na to, že vznikl začátkem 90.let. Po průchodu kolem herního koutku po pravé straně vcházíme do restaurace. První, co nás potěšilo, byl výběr nepoužitých příborů a ubrousků od předchozích strávníků rozmístěných nahodile po stole. Slečna číšnice se nás dotazovala, zda budeme jíst (ve 12:15 v prázdné restauraci opravdu unikátní dotaz). Výběr jídla byl zajímavý, ale bohužel některá jídla nebyla dostupná (např, smažený hermelín). Podnik má vnitřní předpisy na komunikaci mezi zaměstnanci (pokud platíte a kuchař zvoní na zvonek, nenechte se rozhodit otočením servírky a řvaní směr kuchyň, že opravdu nemá čas, ať to odnese někdo jiný). Věrným přítelem servírky je kalkulačka, ale i tak není správný výsledek zajištěn. Při větší skupině (2 a více lidí) doporučujeme platit dohromady (výpočet ceny pro jednotlivce a vracení peněz je bobřík odvahy). Vícekrát podnik nenavštívíme.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Náš zážitelt s restaurací v hotelu Epopej byl nezapomenutelný. Každou chvíli jsme čekaly, že nám někdo přijde oznámit, že jde o skrytou kameru. Na polévku jsme čekaly 20 minut a přinesly nám ji studenou. Při objednávce hlavního jídla jsme byly upozorněni, že není sýr a hranolky. Při výběru řízku s bramborem nám oznámily, že to bude dlouho trvat, že brambor se musí nejdříve uvařit a stejně tomu je i u těstovin. Ty se také prý musí nejdříve uvařit. Dnes se divím, že jsme vůbec vydržely čekat. K řízku nám tedy donesly ameriky a těstovinový salát se sýrovou omáčkou neměl chybu. Sýrová omáčka sýr neviděla ani z rychlíku. Byla to prostě slaná krupičná kaše. Tak takový horor jsme zatím v žádné restauraci neviděly. Divím se, že tento hotel vůbec může fungovat. Já bych tam nešla už ani na kafe.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Po příchodu nám byla obsluhou nabídnuta dvě jídla z denního menu. Jídelního lístku jsme se dočkali až na vyžádání a to ještě se značnou neochotou. Čekání na jídlo bylo navzdory téměř prázdné restauraci, nekonečné. Výsledek: objednanou nudlovou polévku s kuřecím masem jsem dostala až na druhý pokus, ovšem počet nudlí byl roven nule a tu kližku bych rozhodně masem nenazvala. Pití jsme dostali až po polévce. Topinka s pikantní masovou směsí byla tak pikantní, že spolehlivě zabila jakoukoliv chuť. Suma sumárum - nikdy více.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Karimatka Husky Fatty 10
1 389 Kč1 990 Kč
Koupit

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist