Hostinec na Zámecké - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Hostinec na Zámecké

Milotice, Zámecká 127

Restaurace

Zme slovácká hospoda, kerá leží na jihu Moravy ve vsi Milotice. Je to dědina mezi městama Hodonín a Kyjov. Snažíme se vařit tradiční moravské jidlo. Nekeré recepty hlavně u sladkých pokrmů, sú od našich matek a babiček. Možeme nabídnút aj klasickú zabijačku. Běžně dostanete tlačenku s octem a cibulů, domácí klobásy, uzenů bokovinu aj maso. Dál pečené jelito ze zelím, prdelačku, neboli černú ovarovů polívku

Dnes 10:00 - 22:00

Hostinec na Zámecké - Kontakt

Hostinec na Zámecké
Zámecká 127
696 05 Milotice

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 22:00
Úterý 10:00 – 22:00
Středa 10:00 – 22:00
Čtvrtek 10:00 – 22:00
Pátek 10:00 – 01:00
Sobota 10:00 – 01:00
Neděle 10:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Plzeňský Prazdroj Velkopopovický kozel

Více Hodnocení

15.10.2018

mišel moon

porce byla 150g i s taliřkem mislel jsem že talířek je teda grátys ale ten mi odnesli.takže hladný a znechucen jsem odešel. 150 kč za srnčíguláš.… více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

12.8.2017

Míša

Po shlédnutí velmi zajímavých cen jsem se rozhodla pro těstovinový salát se smetanou, kuřecím masem a špenátem. Přišly mi neposolené převařené… více...

2.8.2015

Láďa

Obsluha skvělá,interiér hezký,jídla vrchovatě ale dršťkovka byla nedochucená a hlavní chod maďarský guláš tak to byla hrůza,nedochucené,nahořklá… více...

18.1.2015

Budějčáci

V loni jsme navštívili vaší restauraci a můžeme říct, že jsme se tam cítili velice dobře. Jídlo a pití SUPER. Jinak zdravíme majitelku, která pochází… více...

17.7.2014

Bořek Dočkal

Četl jsem kladné předešlé recenze, a proto jsme do této restaurace vyrazily na oběd. Musím potvrdit, personál se chová stále velice příjemně a… více...

Ohodnotit podnik

Hostinec na Zámecké - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Bezbariérový přístup, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká

Sortiment - víno:

Rozlévaná vína

Nealkoholické nápoje:

Kofola, Pepsi

Pivo:

Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický kozel

Vaření:

Večeře

Zábava:

Jukebox, Stolní fotbal

Jazyková vybavenost obsluhy:

Angličtina

Podnik vhodný pro:

Každodenní oběd, Rodiny s dětmi, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Akce s kamarády, Relaxace

Ohodnotit podnik Hostinec na Zámecké - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

porce byla 150g i s taliřkem mislel jsem že talířek je teda grátys ale ten mi odnesli.takže hladný a znechucen jsem odešel. 150 kč za srnčíguláš. Víckrát už ne.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Po shlédnutí velmi zajímavých cen jsem se rozhodla pro těstovinový salát se smetanou, kuřecím masem a špenátem. Přišly mi neposolené převařené těstoviny, smetana(?), ne příliš chutně upravený špenát a vysušené připečené kuřecí odřezky, které se nedaly požvýkat. Spolusedícím přišlo jídlo stejně vysušené a kuchařka dokonce na jednu porci zapomněla. Zbytek personálu celkem milý.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Obsluha skvělá,interiér hezký,jídla vrchovatě ale dršťkovka byla nedochucená a hlavní chod maďarský guláš tak to byla hrůza,nedochucené,nahořklá šťáva a studené maso ? Škoda ale hlavní je pro mne jídlo .Navštíveno 1.8.2015.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V loni jsme navštívili vaší restauraci a můžeme říct, že jsme se tam cítili velice dobře. Jídlo a pití SUPER. Jinak zdravíme majitelku, která pochází z jižních čech.Těšime se až vás až vás zase navštívíme.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Četl jsem kladné předešlé recenze, a proto jsme do této restaurace vyrazily na oběd. Musím potvrdit, personál se chová stále velice příjemně a obsluha je rychlá a milá. Horší to už bylo z kvalitou jídla. Já jsem si dával Hovězí guláš maso studené ztuhlé, měli ho vydělané bokem asi kvůli množství porcí, omáčka světlá asi nastavovaná celkový výsledek katastrofa i školní jídelna by navařila lépe. Manželka měla vepřo, knedlo, zelo to dopadlo o něco lépe, ale dostala to také studené. Co říci na závěr snad jen že kuchař neměl svůj den, protože jezdím často okolo a tato restaurace a bývá celkem zaplněná.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Tenhle podnik nemam konkurenci ty porce to tam davají se nekdy nedaji ani snist a obluha ta je proste suprova vyhoví vam vzdy a ve vsem budu me se dotehle hospudky raadi vracet....:)

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vinikajici podnik čisty, jidlo vyborne obsluha skvěla, jidlo uzasne, a take nejlepsi pizza a hlavne ciste WC ne jako U Draka :)

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Byli jsme v téhle restauraci na začátku léta,jídlo vynikající,porce maximální,legrace s personálem,protože jsme byli ubytováni nedaleko,tak jsme se večer zastavili na grilování,ne které nás pozval majitel,najedeni do syta,lehká opilost z vínka...překrásná atmosféra.
V září jsme navštívili tuhle rastauraci opět,a spokojenost byla zdvojnásobena....proto určitě doporučuji...Honza

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dobrý jídlo veliké porce...

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vyborný podnik...............

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dal jsem si řízek za 99 Kč, k tomu bramborové dukáty za 25 Kč a malou kofolu. Zeleninová příloha se dne 25.8.20123 skládala z kosteček cca 8 x 8 x 8 mm a to 7 kosteček okurky, 4 kostečky červené papriky, lístek salátu o velikosti 6 x 8 cm. Bramborové dukáty byly nedosmažené a mastné jako prase. Po nadzvednutí řízku byly na talíři tmavě hnědé mastné kapky z přepáleného oleje. Pozřel jsem pouze maso bez trojobalu. Číšník mi na moji otázku jakou barvu má olej ve fritéze odsekl že přece normální !!! Existuje 16 milionů barev, ale NORMÁLNÍ barvu jsem ještě neviděl. Ještě 6 hodin po obědě je mi těžko od žaludku a cítím přepálený tuk. DOPORUČUJI PŘED OBJEDNÁVKOU SMAŽENÉHO JÍDLA POŽÁDAT O NAHLÉDNUTÍ DO KUCHYNĚ. Již nikdy se v této restauraci nestavím ani pro vodu z kohoutku.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist