U Šímů - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

U Šímů - Kontakt

U Šímů
Masarykova 108
763 26 Luhačovice

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

14.1.2020

Kůrová Vera

Byla jsem v tomto hnusném podniku s vnučkou protože jsme měly hlad a v blízkém okolí žádná vhodná restaurace,číšník měl na sobě kalhoty snad několik… více...

6.12.2019

Danuše

Při návštěvě Luhačovic jsme chtěli ochutnat grilované koleno s křenem - v této restauraci v nabídce v pondělí 2.12.2019, ale jsme neochutnali. V… více...

4.1.2019

Jan

PŘI CESTÁCH AUTOBUSEM PRAHA PIEŠTANY V ROCE 1971, JSEM MĚL NA RESTAURACI "U ŠÍMŮ" TY NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY. PO LETECH 31.12.2018 JSEM S MANŽELKOU SE… více...

31.12.2018

Jana

prostredi priserne- zapomeli se v roce 1985..... spina,nevim jestli tam vubec nekdy uklizeli,toalety hruza. Obsluha neochotna sdelit jakekoliv… více...

31.7.2018

vasek

Byl jsem v rastauraci u šímů sice interier starší
ale čisté prostředí. Jídlo sice běžné ale chutné
obsluha rychla a ochotná. Byl jsem spokojen. děkuji více...

Ohodnotit podnik

U Šímů - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Ohodnotit podnik U Šímů - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Byla jsem v tomto hnusném podniku s vnučkou protože jsme měly hlad a v blízkém okolí žádná vhodná restaurace,číšník měl na sobě kalhoty snad několik let neprané,ruce špinavé cedulka na stole s nabídkou jídel špinavá prostě hnus a jídlo jakž takž ale zřejmě z předešlého dne a záchody hrůza veliká,umyvadlo polorozpadlé,byl tam ručník asi od války smrad jako ve chlívě hnus hnus!!!Ale když jsme se tam stavili po druhé po nějakém čase číšník už tam byl jiný čistě oblečený,slušný,vstřícný,ochotný nám poradit já jen nechápu jak je možné že tato žumpa není už dávno zavřená co na to hygiena? Hned se na to zeptám hygieniků jak je možné,že tam kontroly nechodí a nezavřou to!!!!Určitě tam kontrolu pošlu jak toto může pořád dál a dál fungovat tam je to na epidemii a jak musí vypadat teprve tam ta kuchyně

Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Při návštěvě Luhačovic jsme chtěli ochutnat grilované koleno s křenem - v této restauraci v nabídce v pondělí 2.12.2019, ale jsme neochutnali. V dalších dnech v nabídce grilované koleno až ve čtvrtek 5.12. Tak jsme se nechali zlákat. Dle obsluhujícího čišníka nabízena porce 100 g je malá, tak jsme si objednali dvojitou porcí. Bohužel dle chuti masa se jednalo určitě o maso z již dřívější nabídky v pondělí, maso bylo nechutné - o grilovaném vůbec nemluvě. Kolegyně snědla, ale bylo jí špatně. Já jsem jen okusila.
Toalety velmi nepěkné, zapáchající.

Interiér:
Celkové hodnocení:

PŘI CESTÁCH AUTOBUSEM PRAHA PIEŠTANY V ROCE 1971, JSEM MĚL NA RESTAURACI "U ŠÍMŮ" TY NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY. PO LETECH 31.12.2018 JSEM S MANŽELKOU SE ZVĚDAVOSTI, NAVŠTÍVIL TUTO "RETRO" RESTAURACI. OBSLUHA RESTAURACE POPÍJELA SE ŠTAMGASTY A SPECIELNĚ MNE S MANŽELKOU BEZDŮVODNĚ IGNOROVALI. CHTĚL JSEM TUTO SITUACI ŘEŠIT OKAMŽITĚ, ALE MANŽELKA NAVRHLA TENTO ZPŮSOB. TOTO CHOVÁNÍ JE OPRAVDOVÁ OSTUDA PRO LUHAČOVICE???!!!

Jídlo:
Celkové hodnocení:

prostredi priserne- zapomeli se v roce 1985..... spina,nevim jestli tam vubec nekdy uklizeli,toalety hruza. Obsluha neochotna sdelit jakekoliv informace o jidle, vrchni se pri kasirovani “spletl” o nejakou castku u vedlejsiho stolu. Luhacovice si takovy podnik nezaslouzi.....tedy v pripade pokud to neberou jako “retro “ hospodu se vsim vsudy .

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Byl jsem v rastauraci u šímů sice interier starší
ale čisté prostředí. Jídlo sice běžné ale chutné
obsluha rychla a ochotná. Byl jsem spokojen. děkuji

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

U Šímů - URČITĚ NE!!! Třemi slovy "Pajzl jak cyp"! Včerejší zkušenost 5.5.2018, byli jsme tam v 18:30 - vaří do 18:00, číšník ochotný. Dnešní zkušenost 6.5.2018, příchod v 14:00, už se nevařilo, číšník buď namol nebo sjetý.
Celkově v Luhačovicích jsme nenašli moc možností, kde se dá normálně najíst (mimo smažených sýrů, řízků, hranolek apod.). Jakž takž normální kuchyně a jídlo jsme nakonec objevili v hotelu Vltava.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Nejhorší ,,restaurace´´ ve které jsem kde byl.. Všude špína, jídlo velice podprůměrné, číšník nás chtěl obrat o 300 Kč, a když jsem mu řekl, kde mám zbytek peněz, tak se ohrazoval, že mi to prý vrátil.. Hnus, měli by tento pajzl zavřít.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Hrozný pajzl. Stará komunistická nalívárna. Jídla jsou velice podprůměrná. Talířky mají špinavé. Hrozný personál. Číšník nás chtěl ošidit o 200Kč! Hnus, zavřít takový pajzl!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dnešné menu: udené bravč. mäso, zelí a knedlík. Vymeniť kuchára za octové zelí!!! Fajčí sa tam, kde sa podávajú obedy a miesto účtenky čmáranice na papieri!!!
Určite nikdy viac sem nepôjdem!

Interiér:
Celkové hodnocení:

Hroznej pajzl...na úrovni 4. cenové skupiny za komančů..
Zakouřeno,samej vochmelka a nemluvě o hrozným a drahým jídle......

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Z hospudky jsme nadseni. Kazdy den vyborna a pohotova obsluha, vydatne jidlo za prijemne ceny.
Jedine, co v horkych dnech trochu chybelo, byla klimatizace. Jinak vse v naprostem poradku.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist