Střelnice - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Střelnice - Kontakt

Střelnice
nám. T.G.Masaryka
377 01 Jindřichův Hradec

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 22:00
Úterý 10:00 – 22:00
Středa 10:00 – 22:00
Čtvrtek 10:00 – 22:00
Pátek 10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 22:00
Neděle 10:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ne
Kuchyně: Česká, Vegetariánská, Steak
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Gambrinus Plzeňský Prazdroj
Velkopopovický kozel

Více Hodnocení

8.8.2020

Jan Vojkovský

Dali jsme si penne s kuřetem a špenátem a grilovanou panenku.
Penne donesli bez penne a parmazánu, Kuchař si "nevšiml" že do talíře nalil jen omáčku… více...

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

7.6.2019

Jaroslava

1.6.2019 jsme byli jako zájezd z Českého ráje na obědě v této restauraci.
Výborná kulajda a omáčka se 6ti knedlíky neměli chybu. Příjemná a rychlá… více...

22.4.2019

Milan

Hrůza. Po 30 minutách čekání jsme museli obsluhu vyhledat sami, poté arogance, že prý toho mají hodně a nestíhají, dali nám jídelní lístek a když… více...

16.8.2014

venda

Dneska jsme tady byly na obědě děs a hrůza.Na jídelní lístek čekáte půl hodiny a na jídlo asi hodinu,obshluha chodí kolem vás a vůbec si vás nevšímá… více...

3.5.2013

Petra

Vcházíte do nádherné a moderně zařízené restaurace...to je však pouze jen první dojem...ty další jsou naprosto strašlivé...příbory na stolech v… více...

Ohodnotit podnik

Střelnice - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Bezbariérový přístup, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká, Vegetariánská, Steak

Sortiment - víno:

Rozlévaná vína, Tuzemská vína, Zahraniční vína, Lahvová vína, Archivní vína

Nealkoholické nápoje:

Kofola, Pepsi, Bonaqua, Mattoni

Pivo:

Gambrinus, Plzeňský Prazdroj, Velkopopovický kozel

Vaření:

Večeře

Zábava:

Živá hudba

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština, Angličtina, Ruština

Podnik vhodný pro:

Každodenní oběd, Rodiny s dětmi, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Akce s kamarády

Ohodnotit podnik Střelnice - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dali jsme si penne s kuřetem a špenátem a grilovanou panenku.
Penne donesli bez penne a parmazánu, Kuchař si "nevšiml" že do talíře nalil jen omáčku na kousky kuřete. Nudle a sýr nikde. To by mne zajímalo, v jakém byl kuchař stavu střízlivosti.
Grilovaná panenka byla ugrilovaná k smrti, nedala se ani ukrojit ani ukousnout. To už jsem začal pochybovat o tom, jestli ten člověk vůbec umí vařit. Škoda takhle zničené suroviny.
Když jsem kasírující slečně řekl, že by se to kuchař měl naučit, řekla: "Tak jste to měl reklamovat, né ??? Jenže při jejich rychlosti bychom to asi do zavíračky nestihli. V žádném případě tuto restauraci nemohu doporučit.

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

1.6.2019 jsme byli jako zájezd z Českého ráje na obědě v této restauraci.
Výborná kulajda a omáčka se 6ti knedlíky neměli chybu. Příjemná a rychlá obsluha, umocnila náš pobyt.
Děkujeme

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Hrůza. Po 30 minutách čekání jsme museli obsluhu vyhledat sami, poté arogance, že prý toho mají hodně a nestíhají, dali nám jídelní lístek a když jsme si po dalším čekání chtěli konečně objednat, řekli nám, že už nám z toho jídelního lístku (Menu) nic nedají, pouze z minutek. Bylo 13.30hod. Na dotaz proč nám tedy ten lístek dávali řekli, že to bylo před půl hodinou. Odešli jsme bez jídla a nakonec jsme byli rádi, protože sousední stůl jídlo reklamoval, hranolky studené a nacucané olejem. Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

Služby:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Dneska jsme tady byly na obědě děs a hrůza.Na jídelní lístek čekáte půl hodiny a na jídlo asi hodinu,obshluha chodí kolem vás a vůbec si vás nevšímá,talíř velký jako kráva a jídlo tam pomalu hledáte,a navíc je to příšerně studené opravdu si v této restauraci nepochutnáte,myslím že jinde vaří lépe.Nikdy už tuto restauraci nenavšítím.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Vcházíte do nádherné a moderně zařízené restaurace...to je však pouze jen první dojem...ty další jsou naprosto strašlivé...příbory na stolech v půllitrech,špinavé neuklizené stoly,absolutní nesoukromí,ceny odpovídající 4* hotelu a jako třešinka na dortu jsou dvě "dámy" coby obsluha...jedna velmi pomalu se pohybující,znuděná a absolutně bez ochoty a úsměvu,druhá s věčně mastnými vlasy,těkavým nepřítomným pohledem a vážení,když se k vám přiblíží...pořiďte si plynovou masku.Opravdu VELKÁ škoda,mohl to být jeden z nejelpších hradeckých podniků,stačí však špatná volba personálu a jsme na úrovni "šmikárny".KATASTROFA!!!

Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Atmosféra příjemná do okamžiku, než donesou na stůl jídlo nebo pití. Steak se nedal rozkrájet, pivo samá bublina a podměrečné. Myslím, že kdyby podávali rohlík s máslem a čaj, udělali by lépe. Jiné podniky v Hradci si Vaši návštěvu zaslouží více

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Byli jsme zvědaví na zrekonstruovanou restauraci, a tak jsme si sem s partou šesti zaměstnanců naplánovali vánoční večírek. Zklamání bylo velké a víckrát sem již nepůjdem, navíc se o své dojmy s každým rozdělíme. Přitom spokojený zákazník by byl asi tou nejlepší reklamou. Jenže nejen na místní poměry vysoké ceny jídel a příloh, zbytečně velké talíře na hrstku hranolků za 35 Kč, bobeček tatarky za 20 Kč a obloha jedno malinké rajče, které využívá prostoru a kutálí se po talíři sem a tam. Tuctová nabídka piva cenově také výše, notně "nabublinkovaného", takže odrazujícího od dalšího pití. A co bylo naprosto trestuhodné, ani jedno přinesené pivo zdaleka, ale skutečně zdaleka nedosahovalo míry!!! Prostředí sice nové, čisté, ale dosti neútulné. Chválit zaslouží pouze pěkné záchody.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Po nové rekonstrukci 2012 musím uznat že nyní tato restaurace je jednou z nejlepších v JH. Prostředí krásné a čisté, jídlo velice dobře udělané, servírované a i chutné (vaří tam prý druhý Pohlreich :-)) Úroveň této restaurace obrovsky stoupla.

Služby:
Interiér:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ani tam nechodte, sice se podnik po rekonstrukci jevi jako solidni, ale jen do doby, kdy si odjednate jidlo. Cistota take nic moc a porsonal je strasne laxni. Jsem z JH ale za tento podnik se stydim, Mira

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist