Restaurace Pod věží - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Restaurace Pod věží

Jindřichův Hradec, Štítného 128/I

Restaurace

Speciality rybí a zvěřinové kuchyně. Stavebně oddělená nekuřácká část restaurace. Široký výběr moravských vín z prestižní vinotéky Dionýsův nektar.

Restaurace Pod věží - Kontakt

Restaurace Pod věží
Štítného 128/I
377 01 Jindřichův Hradec

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

29.7.2015

Hoky

Restaurace se dá ohodnotit dvěma slovy – Hrůza a děs. Obsluha si nás všimla asi po půl hodině. Jídlo jsme dostali po další hodině od objednávky.… více...

3.11.2012

vitjh

Mimořádně ochotná obsluha, jediná restaurace na území města pro gurmány. Součástí nabídky i zapůjčení dioptrických brýlí. Možno platit kartou. více...

28.7.2011

Petr

Jídlo bylo velmi dobré, ale výběr rybích jídel nakonec nebyl tak velký, jak prezentují na webu. Obsluha byla ale hrozná - servírka si u vedlejšího… více...

Ohodnotit podnik

Restaurace Pod věží - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká

Sortiment - víno:

Lahvová vína

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština

Ohodnotit podnik Restaurace Pod věží - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Restaurace se dá ohodnotit dvěma slovy – Hrůza a děs. Obsluha si nás všimla asi po půl hodině. Jídlo jsme dostali po další hodině od objednávky. Objednané jídlo – Hovězí steak s ostrou grilovanou zeleninou a šťouchané brambory na cibulce. Kuchař je blázen – steak nízký a tuhy, nedal se uříznou, zelenina smíchaná se sladkým kečupem a brambory nesolené a bez cibulky zato s kusy slupek od brambor. Po okamžitém vrácení nás s úsměvem zkasírovali za pití a ani necítili potřebu se omluvit. Sem už nikdy více!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Mimořádně ochotná obsluha, jediná restaurace na území města pro gurmány. Součástí nabídky i zapůjčení dioptrických brýlí. Možno platit kartou.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Jídlo bylo velmi dobré, ale výběr rybích jídel nakonec nebyl tak velký, jak prezentují na webu. Obsluha byla ale hrozná - servírka si u vedlejšího stolu stěžovala známému, jak ji ti lidi se... Při placení nám "omylem" připsali od vedlejšího stolu 2 kávy a pohár za 170Kč. Servírka byla naštvaná, ale zvládla to i s "Se vám omlouvám...". Ale když pak odešla a myslela si, že ji neslyšíme, řvala, že se na to může vy... a že jde domů (taky tam nemusí pracovat, že?). Vzhledem k tomu, že už to byl podruhé, co nás natáhli (poprvé to bylo za 50...), už tam nepůjdeme.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist