U Srnců - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

U Srnců - Kontakt

U Srnců
Polická 176
675 31 Jemnice

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

14.5.2017

Marie10801

13.5. jsme měli sraz v salonku.Pěkně připravená tabule, jídlo dle objednávky bylo v pořádku.Při takové útratě 22 osob,by bylo asi na místě dávat vodu… více...

Ohodnotit podnik

U Srnců - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Ohodnotit podnik U Srnců - hodnocení podniku

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

13.5. jsme měli sraz v salonku.Pěkně připravená tabule, jídlo dle objednávky bylo v pořádku.Při takové útratě 22 osob,by bylo asi na místě dávat vodu s citronem.Byli jsme ochotni si ji i zaplatit,ale bylo nám odmítnuto.Šok přišel na závěr, kdy byla naúčtována výzdoba stolů o 22 místech částka cca 1300Kč.Každý rok míváme nazdobené stoly kdekoliv,ale nikde to neúčtují. Další překvapení bylo, že EET v této restauraci nefunguje. Ptám se proč? Pochopila bych, že jednotlivé osoby zkasírovat je asi zdlouhavé, ale celková částka měla být vyúčtována s vystavením účtenky, dle předpisů EET. Proto jsme tam měli sraz poprvé a naposled.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist