Jaškovská krčma - Restaurace, Bar

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Jaškovská krčma
 
 

Jaškovská krčma

Havířov, Horní Těrlicko 242

Restaurace, Bar

Celoroční provoz Jaškovské krčmy umožňuje pořádání svateb, rodinných oslav, školení, seminářů, obchodních jednání, pracovních obědů. Pro návštěvníky a hosty je k dispozici bar, banketky, restaurace a sál pro 50 osob. V letní sezóně je v provozu koliba a venkovní ohniště s možností vlastního grilování. Restaurace a bar uspokojí nabízeným sortimentem jídel, nápojů a kvalitou služeb i nejnáročnější návštěvníky.

Dnes 10:00 - 22:00

Jaškovská krčma - Kontakt

Jaškovská krčma
Horní Těrlicko 242
736 01 Havířov

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 22:00
Úterý 10:00 – 22:00
Středa 10:00 – 22:00
Čtvrtek 10:00 – 22:00
Pátek 10:00 – 23:00
Sobota 10:00 – 23:00
Neděle 10:00 – 22:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Kuchyně: Česká, Steak
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace, Bar

Točíme

Plzeňský Prazdroj Radegast

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

17.6.2016

misoska

V téhle restaurace jsem byla naposled někdy v roce 1995. Byla jsem uchvácena prostředím, obsluhou, kvalitou jídla, celkovým přístupem. Je rok 2016.… více...

11.8.2013

Kubinová

Svůj dnešní zážitek jsem již popsala v anonymním dotazníku, totální fiasko co se týče obsluhy i kvality jídla, nejen u mě, ale společně jsme reptali… více...

20.9.2012

RomanHa

více...

3.8.2012

Monika S.

Restaurace s velmi příjemnou atrosférou, která nás zaujala jako vhodné místo pro svatbu. Porce, které byly servírovány na svatební oslavě však byly… více...

6.1.2007

Daja

více...

Ohodnotit podnik

Jaškovská krčma - Vybavení podniku

Vybavenost:

Salónek, Se zahrádkou

Typ podniku:

Restaurace, Bar

Kuchyně:

Česká, Steak

Sortiment - víno:

Lahvová vína

Nealkoholické nápoje:

Coca cola

Pivo:

Plzeňský Prazdroj, Radegast

Vaření:

Večeře

Podnik vhodný pro:

Akce s kamarády

Ohodnotit podnik Jaškovská krčma - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V téhle restaurace jsem byla naposled někdy v roce 1995. Byla jsem uchvácena prostředím, obsluhou, kvalitou jídla, celkovým přístupem. Je rok 2016. Znovu jsem uchvácena prostředím, jídlem celkem taky, o to méně obsluhou. Už dlouho jsem se nesetkala s celkem neochotným personálem. Objednala jsem si "nějaký" řízek /už si nepamatuji název/ s pařížskými bramborami. Na můj dotaz, o co se jedná mi bylo u řízku sděleno, že je to normální smažený řízek v trojobalu a brambory jsou obyč.vařené posypané petrželkou. To už byla číšnice hodně podrážděna. No, akorát mi nesdělila, že pařížské brambory jsou neslané brambory. Ne málo slané, ale opravdu neslané. Po sdělení připomínky jsem byla upozorněna, že k dochucení slouží slánka na stole. Můj celkový dojem z obsluhy - nepříjemný. Tak, jak jsem se po letech těšila na návštěvu tohoto podniku, velké zklamání, nedoporučuji. Snad jen to prostředí kolem stojí za tu návštěvu.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Svůj dnešní zážitek jsem již popsala v anonymním dotazníku, totální fiasko co se týče obsluhy i kvality jídla, nejen u mě, ale společně jsme reptali a měli stejný názor všechny okolní stoly, jídlo za hodinu a čtvrt po objednání, jen pro 2 ze 3, na to třetí zapomněli??? a dodali za další hodinu po upomenutí, že půjdeme jinde, pro popelník jsem si musela zajít ( u kuřáckého stolu pochopitelně), pivo po třetím upomenutí už donesli taky, slibovaná pečená červená cibule byla černá, topinky k tataráku vedle u stolu taktéž, asi tam vaří p. Spálený, na dotaz inkasujícímu číšníkovi proč to tak bylo mi odpověděl, že: cituji jeho slova: "není každý den posvícení"??? , asi pro Vás zákazník, který tam nechá za oběd 1160Kč není zajímavý, hmmm, no nic, myslela jsem, že k Vám budeme chodit častěji, ale asi raději zvolíme jiný podnik, kde si hostů alespoň trochu považují. Bohužel mě dnes netěšilo a nemohu ani nikomu ze známých doporučit, snad se Váš přístup k lidem změní!, k tomu Vám přeji hodně zdaru!
S pozdravem
Dagmar Kubinová

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Restaurace s velmi příjemnou atrosférou, která nás zaujala jako vhodné místo pro svatbu. Porce, které byly servírovány na svatební oslavě však byly ve srovnání s jídlem podávaným v místní restauraci mnohem menší, maso tvrdé. Rovněž obsluha nebyla profesionální. Zatímco část hostů již dojedla, jiní hosté ještě čekali na jídlo atd. Svatební dort, který jsme si nezakoupili v restauraci nám personál odmítl naporcovat atd. Celková atmosféra krásná, ale dodnes litujeme, že jsme se nerozhodli raději pro profesionální podnik.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist