Restaurace U Rytíře - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Restaurace U Rytíře - Kontakt

Restaurace U Rytíře
Náměstí Přemysla Otakara II. 33
370 01 České Budějovice

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 23:00
Úterý 11:00 – 23:00
Středa 11:00 – 23:00
Čtvrtek 11:00 – 23:00
Pátek 11:00 – 23:00
Sobota 11:00 – 23:00
Neděle 11:00 – 23:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Budějovický Budvar

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

19.10.2017

Milan

Původně jsme se s manželkou nechtěli ani obtěžovat psát recenzi, ale přišlo nám to nefér vůči dalším hostům, kteří by očekávali kvalitu služeb od… více...

15.7.2017

Ivana

Pokud je vám vaše zdraví milé, vyhněte se této "restauraci" obloukem. Nic strašnějšího jsem v životě nejedla. Vše ušmudlané vč. servírky, ta navíc… více...

4.7.2017

Petra

Ve kychýně je bordel, pracují bez potravinářského průkazu a majitele pořad pijou vino a kouři. více...

28.6.2017

Karel fischer

Poprve a na po ale naposledy . jidlo na bliti a jeste sprosta majitelka hruza des a opravdu se teto hospode vyhnete obloukem. více...

12.2.2017

Miroslava

Polednová menu, jaká v cb nikde nedostanete! více...

Ohodnotit podnik

Restaurace U Rytíře - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká

Pivo:

Budějovický Budvar

Ohodnotit podnik Restaurace U Rytíře - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Původně jsme se s manželkou nechtěli ani obtěžovat psát recenzi, ale přišlo nám to nefér vůči dalším hostům, kteří by očekávali kvalitu služeb od této restaurace.
V úterý jsme byli se ženou na náměstí a chtěli jsme zajít někam na večeři. Předpokládal jsem, že přímo v centru Českých Budějovic budou samé kvalitní restaurace, jako to bývá i v jiných městech, tak jsme zašli do restaurace U rytíře. Překvapila nás prázdná restaurace v tuto hodinu (bylo kolem 17-té hodiny), jen na terase u jednoho stolečku seděli dva mladí lidé.
Po chvilce sezení si nás všimla servírka, (spíše nám připadalo, že to byla nějaká studentka, která šla náhodou kolem a neměla ani páru o pohostinství) která se nás zeptala, co si dáme. Odpověděli jsme, že bychom rádi něco k jídlu (koneckonců jsme byli přeci v restauraci…). Servírka vykulila oči a se slovy že se musí jít zeptat, jestli funguje kuchyně, zmizela. Po chvíli vítězně přišla i s jídelním lístkem. Objednali jsme si dvě malá piva (těm se nedalo nic vytknout, míra byla správná), jídlo a čekali jsme. Bylo přesně 17:15h. Vešel další host, který si rovněž objednal jídlo. Mezitím si lidé z terasy chodili objednávat každé pivo k baru a rovněž i panáka. Podotýkám, že terasa byla s obsluhou, ale slečna zřejmě jaksi zapomínala.
Po nějaké chvíli jsem si potřeboval odskočit. Vyzvedl jsem si klíče na baru a vydal se na toalety. Mohu říci, že již řadu let jsem neviděl pánské pisoáry v tak hrozném stavu, obzvláště na náměstí jednoho z největších měst v ČR. Neuklizeno, prokoplé a rozbité dveře, na zemi i v mušli kousky toaletního papíru, mýdlo jsem hledal marně, místo zrcadla trčely ze stěny jen šrouby a místo papírových ručníků byla na umyvadle hozena velká role toaletního papíru, která byla pěkně zmáčená… Začal jsem tušit, že je něco špatně.
Dopili jsme tedy své první pivo a po cca 10-ti minutách si nás opět servírka všimla a donesla nám druhé. To jsme už čekali 40 minut na jídlo. Já měl objednaný nějaký meč, tuším Valdštejnský, a manželka si objednala plněnou kuřecí kapsu. Nic náročného, že?
Přišli další dva hosté a po pár minutách, kdy si jich nikdo nevšiml, se nás ptali, jestli je tady vůbec obsluha. Řekli jsme jim, jak to ve skutečnosti je, oni poděkovali a pádili pryč.
Po padesáti minutách jsme se chtěli zeptat, co se děje a chtěli jsme zrušit objednávku. A světe div se, servírka již deset minut nebyla k zastižení… Zkrátka hrůza. Nakonec jsme nevydrželi, hodili na stůl 100,-Kč (mrzelo nás, že jsme neměli drobné, jinak bychom je tam vysázeli přesně do koruny) a společně s pánem, který čekal stejně jako my, jsme odešli hladoví a rozčarovaní.
Pana majitele či paní majitelku tímto zdravím a doufám, že touto recenzí odradím všechny slušné hosty, od návštěvy Vaší restaurace.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Pokud je vám vaše zdraví milé, vyhněte se této "restauraci" obloukem. Nic strašnějšího jsem v životě nejedla. Vše ušmudlané vč. servírky, ta navíc opilá.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Ve kychýně je bordel, pracují bez potravinářského průkazu a majitele pořad pijou vino a kouři.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Poprve a na po ale naposledy . jidlo na bliti a jeste sprosta majitelka hruza des a opravdu se teto hospode vyhnete obloukem.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Polednová menu, jaká v cb nikde nedostanete!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Jídlo bylo dobré dá se říci výborné ale ostatní , raději nekomentovat

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

Absolutně amatérská stránka. Téměř žádný údaj nesouhlasí!!!!

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Čelenka Kama CW04
584 Kč730 Kč
Koupit

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist