Starý Klub - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Starý Klub - Kontakt

Starý Klub
Žižkova 243
407 21 Česká Kamenice

 

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ne
Salónek: Ne
Kuchyně: Česká
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ne
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

31.12.2015

Vaclav

majitelka mi dluzi za1.5mesice peníze nechce to semnou resit stim ze jeji manzel ma plnou moc a ten jen vyhrozuje ubozaci!!!!!!!! více...

29.12.2015

Romana

Zde jsme byli s mužem nejvíce zklamáni. Dala jsem si "guláš" a něco tak odporného jsem nedokázala pozřít. Co se týče obsluhy, taky síla. Slečínka se… více...

9.9.2014

Petr

super více...

8.9.2014

Petr

Dne 6.9. 2014 jsme navstivili s pritelkyni tuto restauraci. Byly jsme mile prekvapeni. Jidlo vyborne, obsluha laskava, ceny prijatelne. Navic je zde… více...

8.9.2014

Petr

Byli jsme zde 6.9. s pritelkyni. Hodnoceni jidla je na jednicku. A i pri vice lidicek na venkovni terase, obsluha stihala. Navic velmi privetiva a… více...

Ohodnotit podnik

Starý Klub - Vybavení podniku

Typ podniku:

Restaurace

Kuchyně:

Česká

Ohodnotit podnik Starý Klub - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

majitelka mi dluzi za1.5mesice peníze nechce to semnou resit stim ze jeji manzel ma plnou moc a ten jen vyhrozuje ubozaci!!!!!!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Zde jsme byli s mužem nejvíce zklamáni. Dala jsem si "guláš" a něco tak odporného jsem nedokázala pozřít. Co se týče obsluhy, taky síla. Slečínka se na baru vybavovala s kamarády a vždy, když jsme něco chtěli, museli jsme mávat jako o život. Navíc nad restaurací je diskotéka, kdy jsme dolů slyšeli kravál a na wc jsme potkávali ožralá individua. Sem již nikdy více!!!

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Celkové hodnocení:

super

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Dne 6.9. 2014 jsme navstivili s pritelkyni tuto restauraci. Byly jsme mile prekvapeni. Jidlo vyborne, obsluha laskava, ceny prijatelne. Navic je zde i detsky koutek. I pri velke navstevnosti obsluha stihala. Radi se sem nekdy vratime. Jen tak dal :-)

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Byli jsme zde 6.9. s pritelkyni. Hodnoceni jidla je na jednicku. A i pri vice lidicek na venkovni terase, obsluha stihala. Navic velmi privetiva a laskava. Maji i detsky,koutek. Vrele doporucujeme.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Jedinný negativní dojem na tuto restauraci na nás skoro u všech návštěv udělala obsluha. A tím myslím ženského pohlaví . Odpovídat na dotazy jedním slovem, tvářit se otráveně, čekat na obsluhu při každém dopitém nápoji delší čas při prázdné restauraci a to vše při útratě 3-4 tísíc za naší rodinou oslavu to opravdu do takové restaurace NEPATŘÍ.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist