Pivní burza - Restaurace, Bar, Hospůdka, Pivnice

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

Pivní burza
 
 

Pivní burza

Brno, Veveří 21

Restaurace, Bar, Hospůdka, Pivnice

Zážitková pivnice a restaurace v Brně na Veveří. Cenu každého z osmi výběrových piv si u nás určují sami hosté a stejně jako na opravdové burze je vše o správném načasování! Točíme piva z rodiny pivovarů Lobkowicz a jejich nabídka je několikrát týdně obměňována.  Když vám při ochutnávce piva vyhládne, oceníte bohatou nabídku naší kuchyně. Od drobnějších pivních specialit až po pečená žebírka či koleno - náš kuchař vás přesvědčí, že to zvládá na jedničku. I nepivaři si přijdou na své - v nabídce najdete mimo jiné i výtečnou kávu zn. Covim.

Dnes 15:00 - 1:00

Pivní burza - Kontakt

Pivní burza
Veveří 21
602 00 Brno

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 15:00 – 1:00
Úterý 15:00 – 1:00
Středa 15:00 – 1:00
Čtvrtek 15:00 – 1:00
Pátek 15:00 – 1:00
Sobota 15:00 – 1:00

Info

Počet míst celkem: 80

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano (24 míst)
Kuchyně: Česká, Steak
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ne

Typ podniku: Restaurace, Bar, Hospůdka, Pivnice

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

13.2.2015

dremn

V prvnim pripade nadseni! Pivni burza super. Objednvka piva, prichazi zklamani, podimrak jako prase. Pri tretim pive reklamace podmiraku! Objednvka… více...

Ohodnotit podnik

Pivní burza - Vybavení podniku

Vybavenost:

Wi-Fi, Salónek, Se zahrádkou, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace, Bar, Hospůdka, Pivnice

Kuchyně:

Česká, Steak

Služby:

Firemní akce

Sortiment - víno:

Tuzemská vína, Zahraniční vína, Lahvová vína

Káva:

Espresso, Cappuccino, Latté, Macchiato

Nealkoholické nápoje:

Fanta, Pepsi

Pivo:

Lobkowicz, Černá Hora, Ježek, Klášter, Protivín, Rychtář, Uherský Brod, Vysoký Chlumec

Pivo od 25 
do 45 Kč 
Systém pohyblivých cen. Cena piva se po každé objednávce mění. 

Vaření:

Večeře, Něco k pivu

Hlavní jídlo od 120 
do 260 Kč 

Zábava:

Velkoplošné sportovní přenosy

Jazyková vybavenost obsluhy:

Čeština a slovenština, Angličtina

Ostatní:

Vstup psa na vodítku povolen

Kapacita:

Počet míst celkem: 80 
Kapacita salónku: 24 míst 

Podnik vhodný pro:

Sledování sportu, Oslavy a hostiny, Obchodní jednání, Prezentace,konference, Akce s kamarády, Relaxace

Ohodnotit podnik Pivní burza - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

V prvnim pripade nadseni! Pivni burza super. Objednvka piva, prichazi zklamani, podimrak jako prase. Pri tretim pive reklamace podmiraku! Objednvka jidla, na stul pristal dobre vypadajici burger. Vysledek? Maso nedodelane, obloha zadna... Reklamace u obsluhy ze masi je nedodelane. Bylo nam vytknut ze jsme si nerekli jake maso chceme. Ale on se nas taky nikdo neptal, a pokud vim u burgera musi byt vzdy maso dodelane na 100%. Proste kuchar to ojebal! Piva podmiraky jako prase! Pri placeni si barman automaticky nechal 28kc dyzko! Vazne? Si ze me delate srandu!! Jedna drzost vedle druhe. V listku pry mame uvedeno ze dostaneme na stul 0,48l a ne 0,5l! Maso si mame rict jak chceme udelane... a dyzko... no prece automaticky si nechavame zbytek! No vazeni do teto hospody uz nevstoupim!!!!!!A dle komenatru nejsem jedini! Good luck doufam ze brzo zkrachujete!

Pivní burza reaguje:
Dobrý den, kvůli Vaší recenzi jsme se dokonce museli registrovat na tomto webu, seč neradi. Normálně navíc na recenze on-line vůbec nereagujeme, ať už jsou příznivé, či nepříznivé. Ve Vašem případě tedy uděláme dvě výjimky. Věřil jsem, že 20 minut, které jsem s Vámi strávil u stolu potýkáním se s Vaší arogancí bylo posledních, kdy jsem se Vám musel v životě věnovat. Podotýkám, že slušně. Zákazník má plné právo si stěžovat a všem Vašim stížnostem jsme vyhověli. Burger (připravený stejně jako všechny ostatní naše burgery) jsme Vám neúčtovali ani jeden, i přesto, že jste ho skoro celý snědli. Piva jsem Vám beze slova dočepoval, i přesto, že jediným důvodem, pro Vaši pohnutku byl fakt, že jste si je nechali stát na stole bez povšimnutí víc než půl hodiny (objednali jste si je v době, kdy jste měli víc než půlku předchozích) a tak jednoduše ztratila šmrnc. Mimochodem o "podmíráky", fenomén dob minulých, se v žádném případě nejednalo, ale náš zákazník, náš pán. Piva čepujeme do sklenic tak, aby mokrá pěna na hladinku zabrala třetinu objemu sklenice a pivo, které dostanete bylo v nejlepší kondici. Proto uvádíme 0,48l. Jelikož jsem usoudil, že jste "odborníci", další piva už jsem Vám čepoval prakticky na čochtana. A dýško? Vracel jsem Vám do koruny a bez burgerů. Závěrem děkuji, že už nemáte v plánu dorazit, o což jsem Vás žádal už namístě a přeji hezký den. Krach na burze jsme měli v pondělí a všichni si ho chválili. Pavel Binder

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist