Mazaný anděl - Restaurace

Nahlásit neaktuální údaje na stránce

 
 

Mazaný anděl

Brno, Šilingrovo náměstí 4/5

Restaurace

Dnes 11:00 - 02:00

Mazaný anděl - Kontakt

Mazaný anděl
Šilingrovo náměstí 4/5
602 00 Brno

Kontaktní telefon Kontaktní telefon

Odeslat E-mail Odeslat E-mail

Otevírací doba

Pondělí 11:00 – 01:00
Úterý 11:00 – 01:00
Středa 11:00 – 01:00
Čtvrtek 11:00 – 01:00
Pátek 11:00 – 02:00
Sobota 12:00 – 02:00
Neděle 12:00 – 00:00

Info

Tankové pivo: Ne
Zahrádka: Ano
Salónek: Ano
Dětský koutek: Ne
Wi-Fi: Ano
Klimatizace: Ano

Typ podniku: Restaurace

Točíme

Krušovice Plzeňský Prazdroj
Starobrno Heineken

Více Hodnocení

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

3.11.2017

Tomáš

Objednávka hovězí roštěné se skládala z vepřové panenky. I po opětovném tvrzení servírky bylo maso stále vepřové. Nic moc. více...

17.11.2015

magdalena

Zakouřeno. Jak jsou zde splněny hygienické normy na výměnu vzduchu? Pokud by byly, nemohlo by vše být zahaleno kouřem z cigaret.Neosobní a neútulný… více...

22.12.2014

Martin

Pouze zde se mi stalo, že provozní/majitel a personál jsou tak arogantní a hloupí, že v době oběda sice hostům posbírají popelníky, ale sami si u… více...

Ohodnotit podnik

Mazaný anděl - Vybavení podniku

Vybavenost:

Klimatizace, Wi-Fi, Salónek, Se zahrádkou, Nekuřácké oddělení

Typ podniku:

Restaurace

Služby:

Catering

Nealkoholické nápoje:

Kofola - točená

Pivo:

Krušovice, Plzeňský Prazdroj, Starobrno, Heineken

Ohodnotit podnik Mazaný anděl - hodnocení podniku

Starší recenze se již nezapočítávají do hodnocení.

Služby:
Celkové hodnocení:

Objednávka hovězí roštěné se skládala z vepřové panenky. I po opětovném tvrzení servírky bylo maso stále vepřové. Nic moc.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Zakouřeno. Jak jsou zde splněny hygienické normy na výměnu vzduchu? Pokud by byly, nemohlo by vše být zahaleno kouřem z cigaret.Neosobní a neútulný interiér, zima. Jídlo - myslela jsem si, že se na řízku (tentokrát jsem si vybrala místo klasického kuřecího telecí) nedá nic zkazit. Ale už si to nemyslím. Špatně naklepaný, zkroucený, strouhanka se topila v tuku, nenabízí se klasický bramborový salát, který v každé vídeňské restauraci je k tomuto řízku samozřejmostí. Šťouchané brambory taky nebyly žádnou výhrou. Měla bych snad ocenit kuchaře jen za to, že byly servírované jako "mastná hmota" ve tvaru válečku? Nemám ráda hodnocení typu - hodně jídla= dobrá restaurace. Ale tentokrát musím srovnat poměr výkon-cena a taky vzpomenout na toto jídlo ve Vídni v obyčejné hospodě a to srovnání se snad ani nedá popsat. Chuťově a ani cenově. Ve všech směrech vítězí Vídeň a to byla opravdu " obyčejná hospůdka, žádná turistická atrakce. Ještě po 5-ti hodinách mi to jídlo leželo v žaludku. A to nechci komentovat objednaná jídla spolustolovníků. Takže závěr - nikdy více a nedoporučuji nikomu, kdo chce přežít.

Služby:
Interiér:
Jídlo:
Prostředí:
Celkové hodnocení:

Pouze zde se mi stalo, že provozní/majitel a personál jsou tak arogantní a hloupí, že v době oběda sice hostům posbírají popelníky, ale sami si u stolu kouří, když ostatní obědvají. A to že je s Vámi dítě? Nezájem. Prostě hnus, tam mě už nikdo nikdy neuvidí. Vřele nedoporučuji!
ENG: Only there the owner is so arogant, that during the lunch time smokes (ash trays are picked up from tables, during the lunch, but they take one and smoke, when you eat). It was f*cked up, I will never go there again.

Ohodnotit podnik

Negarantované údaje. Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Tyto údaje nejsou prezentovány provozovatelem restauračního zařízení a jsou zveřejněny jako negarantované.

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist