Žatecký pivovar - Restaurační pivovar (do 200 000 hl)

Žatecký pivovar

Žatec, Žižkovo náměstí 81

Restaurační pivovar (do 200 000 hl)

Žatecký pivovar dnes pokračuje v tradici výroby českého piva typu světlého ležáku, stejně jak se tato technologie ustálila od druhé poloviny devatenáctého století. Trvá přitom na použití pouze tří základních surovin : vody, sladu a chmele. Všechna vyráběná piva se samostatně vaří a před stáčením nejsou dosycována.

Pivovar se dnes řadí mezi malé průmyslové pivovary a návštěvník jistě zjistí rozdílné postupy i vlastnosti výrobků velkopivovarů.

Popis pivovaru

Nabídka: Sedm výčepních piv a ležáků, jedno bezlepkové pivo.

Pivovar se nachází přímo v centru žateckého kraje, kde se pěstuje nejlepší chmel, který nakupují i zahraniční pivovary. Pivo se ve zdejších měšťanských domech vařilo již ve 13. století. Areál pivovaru nabízí i restauraci, muzeum a prostor k relaxaci (ubytování, wellness s pivními lázněmi). Mezi zajímavosti patří také akce jako je soutěž v koulení sudů, která se koná v červnu nebo srpnové tradiční slavnosti piva.

Kontakt

Žatecký pivovar
Žižkovo náměstí 81
438 01 Žatec


Žatecký pivovar - formulář hlášení chyby

Následující formuláš slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze českých hospůdek, restaurací a barů.

Pokud jste provozovatel restaurace a váš podnik je v naší databázi, požádejte o přístup do administrace emailem na adrese informace@ceske-hospudky.cz.

Zadat nový podnik můžete na adrese: Přidat podnik

Hlášení chyby


Chybu hlásí

          
Storno

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist