Kocour - Restaurační pivovar (do 200 000 hl)

Kocour

Varnsdorf, Rumburská 1920

Restaurační pivovar (do 200 000 hl)

Varnsdorfský pivovar Kocour je jeden z nejmladších pivovarů založený v roce 207 bez dřívější tradice. Jako jedni z mála vaří svrchně kvašená piva, nakouřovaná piva a další speciality.

Popis pivovaru

Varnsdorfský pivovar Kocour si vytyčil nelehký úkol – ukázat domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo nerovná se jen chlazená desítka v lednici, že pivo je víc než český ležák, že pivo se báječně skloubí s gastronomií, že se pivo dá pít podle ročního období, nálady..že pivo je prostě víc než to, jak je u nás všeobecně vnímáno.

Proto se snažíme nabídnout pestrou paletu pivních speciálů, sahající od silných ležáků po různá svrchně kvašená piva typu weizen, stout, saison, pale ale, nakouřovaná piva a další speciality.

Do pivovaru zveme sládky z celého světa, kteří vaří netradiční piva. Vznikla tak piva s příchutí skotskou, maďarskou, japonskou nebo americkou.

Objevte s námi pestrý svět piva, jeho styly, chutě, nuance, speciály různých částí zeměkoule, přijďte k nám degustovat a poznávat. Dejte pivu šanci, aby se ukázalo ve své plné kráse. K tomu vám pomáhej Kocour.

Kontakt

Kocour
Rumburská 1920
407 47 Varnsdorf


Vaříme

Kocour

Kocour - formulář hlášení chyby

Následující formuláš slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze českých hospůdek, restaurací a barů.

Pokud jste provozovatel restaurace a váš podnik je v naší databázi, požádejte o přístup do administrace emailem na adrese informace@ceske-hospudky.cz.

Zadat nový podnik můžete na adrese: Přidat podnik

Hlášení chyby


Chybu hlásí

          
Storno

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist