Bernard - Regionální pivovar (do 500 000 hl)

Bernard

Humpolec, 5. května 1

Regionální pivovar (do 500 000 hl)

Pivovar Bernard je rodinný pivovar v Humpolci na Vysočině. Pivovar dosáhl řady úspěchů a každý rok na jeho kontě přibývají další prestižní ocenění. Se značkou BERNARD se můžete setkat nejenom v celé České republice, ale i v mnoha dalších státech. V roce 2009 výstav pivovaru poprvé překročil hranici 200 tisíc hl alkoholického a nealkoholického piva.

Popis pivovaru

Bernard je jedním z pivovarů, které mají imag erodinné firmy, i když od roku 2000 je vlastněn belgickým pivovarem Duvel Moorgat. Původní majitelé patří mezi menšinové vlastníky. Pivo se v Humpolci vaří od 14. století a v roce 1991 jej v dražbě získali právě současní menšinoví vlastníci. Pivovar nemá v areálu vlastní restauraci, ale v okolí je dostatek hospod, kde se místní piva čepují.

Do nabídky pivovaru patří sedm druhů ležáků, výčepních piv a speciálů (neiltrované, extra silné) a čtyři nealkoholické piva.

Kontakt

Bernard
5. května 1
396 01 Humpolec


Vaříme

Bernard

Bernard - formulář hlášení chyby

Následující formuláš slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze českých hospůdek, restaurací a barů.

Pokud jste provozovatel restaurace a váš podnik je v naší databázi, požádejte o přístup do administrace emailem na adrese informace@ceske-hospudky.cz.

Zadat nový podnik můžete na adrese: Přidat podnik

Hlášení chyby


Chybu hlásí

          
Storno

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist