Chodovar - Regionální pivovar (do 500 000 hl)

Chodovar

Chodová Planá, Pivovarská 107

Regionální pivovar (do 500 000 hl)

Pivovar Chodovar je rodinný pivovar, který se nachází v Chodové Plané. Byl založen šlechtickým rodem Šliků už v roce 1573. Současnou podobu má od roku 1861, kdy původní objekt vyhořel a byl postaven zcela znovu. Od roku 1992, kdy se vyčlenil z Plzeňského prazdroje, je pivovar samostatným rodinným podnikem.

Nabídka: jedno výčepní, tři ležáky, tři speciály, jedno nealko, minerální vody a pivní pálenka.

Popis pivovaru

Roční produkce se pohybuje na hranici 90 tisíc hektolitrů piva a stáčené minerální vody. Humnová sladovna pivovaru produkuje 1 700 tun sladu ročně včetně speciálních sladů k vaření černého piva.

Překrásný historický areál pivovaru je zároveň vyhledávaným turistickým místem. Svým návštěvníkům nabízí atraktivní prostředí stylové restaurace situované v části skalního labyrintu pivovarských sklepů, malé pivovarské muzeum, wellness hotel U SLÁDKA*** s originálními pivními lázněmi nebo restauraci a beerrarium v historické budově sladovny.

Na objekty pivovaru navazuje pivovarská zahrada se stylovým posezením pro 3 000 hostů. Zahrada je místem konání tradičních slavností piva a závodu mistrovství Evropy v koulení pivních sudů.

Kontakt

Chodovar
Pivovarská 107
348 13 Chodová Planá

Telefon: 374794181
Web:

Vaříme

Chodovar

Chodovar - formulář hlášení chyby

Následující formuláš slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze českých hospůdek, restaurací a barů.

Pokud jste provozovatel restaurace a váš podnik je v naší databázi, požádejte o přístup do administrace emailem na adrese informace@ceske-hospudky.cz.

Zadat nový podnik můžete na adrese: Přidat podnik

Hlášení chyby


Chybu hlásí

          
Storno

Vybavení do přírody

Přihlašte se k odběru akcí slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup

Přibalte si sebou

Zobrazit komletní nabídku

Jsme i na Facebooku

TOPlist